Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

chichichichi

ahojte!ja uzivam HAK YADINE.mam ale jeden problem teraz som chcela ukoncit uzivanie koly tomu ze z manzelom chceme dietatko.ale ako som vytiahla posledne balenie krabicku som vyhodila tak neviem aky cas po nej treba aby sme mohli na babetku pracovat...prosim neviete niekto mi poradit???vopred dakujem a inak s Yadine som bola velmi spokojna a urcite sa zas k nej vratim Kacenka_pb@azet.sk

ellie

ja som s yadine spokojna.. beriem ju uz dlho a vobec som nepribrala, dokonca som este viac schudla aj ked som nechcela.. nemam vyrazky, mam pevne nechty, pred uzivanim som vsak mala mozno o nieco kvalitnejsie vlasy.. a prvy mesiac mi vadilo spinenie.. ale celkovo som velmi spokojna.. :)

aluska

alis neni to blbost..zato ze teba sa to nestalo...yadine, yaz a yasminelle maju antiandrogenny ucinok..to znamena ze nezadrzuju vodu v tele....a nepribera sa z toho..ale lekar mi to potvrdil ze vela bab z nech chudne lebo tym antiandrogennym ucinkom sa u niekoho zacne voda z tela trochu vyplavovat, tj zena zaznamena chudnutie

alis_

noo ale teda mozem povedat, ze ja co som milovala cokoladu a celkovo sladkosti nadovsetko, uz na to skoro vobec nemavam chut :( a celkovo nemam prilis potrebu nejako moc jest... takze ked tak, tak mozno toto moze byt pricina chudnutia

alis_

blbost, vobec sa po nej nechudne, aspon ja som vobec nic nezaznamenala :) skor by som povedala, ze sa z nej nepribera, ale nie, ze sa z nej chudne :)

juminka

ahojte babule mam na vas taku otazocku ohladne yadine......mam 17 rokov a trocha menej kil ale nieje to nic strasne:D ale schudnut by som teda nechcela ,doktor mi predpisal yadine a pocula som ze sa po nej dost chudne je to pravda??? a zmeny pri brani ako plet a prsia? je tam nejaka zmena? budem rada za kazdu odpoved:)))

Jooojopka

Ahojte baby. Napisem to strucne: tabletky beriem od svojich 15 rokoch a mam 22.Beriem ich 7 rokov a presla som si 4 znackami. Na zaciatku, cilest - cenovo velmi lacny. Potom Laurina - uz draha, neskor Regulon a teraz mam Yadine. Cilest - veľmi zlý. Mávala som bolesti, priberala som, ale z toho, že som sa prejedala, robilo mi to strašné chute. Preto som Prešla na Laurinu. Nebola zlá, ale nič sa nezmenilo, len to, že ma menej bolelo brusko. Koli financiam, ked som brigadovala, bola na mna draha a tak som presla na Regulon - podotýkam, doporucila mi ho lekárka. Mala som z neho bolesti, nepriberala som, len ma bolelo velmi casto pod bruskom a hlava ma bolievala. Teraz mam Yadin, som s nim spokojná, samozrejme z nicoho nic som neschudla, prestala som sa prezierat, jem menej sladkeho a papam pravidelne. - moja zasluha... Plet mam cistu (ale to som mala zo vsetkymi tabletkami).Ale svoje naldy mam stale. Niekedy ma chyti plac, inokedy sa smejem. Takze co sa tyka toho precitlivenia, som stale rovnaka. Avsak poviem na vsetky tabletky len tolo: musite skusat, kazda HAK je ina a kazdy organizmus ho prijima uplne inak. Nebojte sa vyskusat viacej znaciek, ale samozrejme s rozumnym striedanim, nie ze pojdete z mesiaca na mesiac na inu HAK - to by Vas znicilo. Pretoze kazdy hormon z HAK sa z tela vyplavuje po dobu 2-4 mesiacoch. Tak rozumne striedajte, a je velmi potrebne si uvedomit, ze najst spravne tabletky je na dlhsiu dobu. Urcite prevencia lekara a diskusia Vam pomoze byt spokojné a najst si vlastnu HAK.

tinnnka

ahojte baby, mam takyto problem: minulý týždeň vo štvrtok som vzala poslednú tabletku Yadine, a zatial som vôbec nazačala krvacať, beriem ich iba druhý mesiac, prvý mesiac si moje telo nane len zvykalo, aspoň tak mi to tvrdil doktor, a čo mám teraz spraviť???
vopred ďakujem za odpoveď