Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

ivana0101

baby... beriem yadine... nezmenila som stravovacie navyky... dokonca menej sportujem ako predtym a chudnem... neni to rapidne... ale jednoducho z yadine aspon u mna sa nepribera... prave naopak

CMu_Q

jaruska - vlasy ti padaju z YADIN, to ti mozem povedat s istotou n 90% ... na fore tu bolo mnoho zien, ktore sa na tuto HAK stazuju pre padanie vlasov, ja som samotny priklad, tiez som to nepripisovala YADINu, ale nakoniec to bolo z toho! je to z YADINU moja :((( fakt....

jarushka.fox

prosim vas pomozte mi beriem yadine uz rok PMS uz nemam vobec..menstruaciu slabu a kratku ale nejak som si neodsledovala ci mam z toho chut do jedla zvysenu alebo nie..vlasy mi kus padaju ale to moze byt rocnym obdobim..prosim poradte mi na co prejst ak by som chcela yadine vysadit.nemyslim si ze som z neho pribrala..vaha mi kolise +-2kg akokedy.dakujem za odpoved.mozte aj na mail jarushka.fox@gmail.com

julca

zdraviim!! akurat dnes som si bola pre nejaku antikoncepciu u svojho doktora a jednoznacne mi odporucil YADINE... po prvych 3 mesiacoch sa vraj ma stratit PMS a da sa s nou dokonca schudnut... tak vyskusam, uvidim... a cena je za tri mesiace vyse 40 eur... mesacne balenie stoji 14,90e :))

bejatka

Viete mi poradit?Uz 4 roky uzivam CILEST, ale chcela by som ho zmenit za nieco ine, asi kvoli zmene nalad a podrazdenosti. Som v UK a tu mi predpisali YASMIN, co je na SR asi YADIN. Viete mi poradit, ci to skusit s touto HAK alebo ostat pri Cileste, alebo opytat nieco ine? A este jedna vec, mam si dat nejaku 3-mesacnu pauzu?Pred 2-tyzdnami som bola na SR u svojho gynekologa a ten mi odporucal YAZ a ziadnu prestavku, lebo testy som mala relativne ok. Diky...

Najčítanejšie články