nedava najavo, ze ma lubi

Príspevok v téme: nedava najavo, ze ma lubi
wena

priatel mi nedava pocitit, ze ma lubi. nepovie mi, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi... ked sa ho na to opytam,tak povie, ze jasne, ze ma ma rad. neviem preco ma s tym taky problem povedat mi nieco pekne, alebo mi dat pusu, objat ma... obcas to urobi, ale mne to nestaci. ked som mu o tom povedala, povedal, ze sa mu vidi, ze by som potrebovala drzat sa za rucicky a sepkat si sladke veci (obaja mame 23 a sme spolu takmer rok) a ze to robia ludia na zaciatku vztahu :( viem, ze ma ma rad, ale asi ako kazda zena potrebujem citit, ze ma partner lubi a stoji pri mne. som z toho velmi nestastna, myslim, ze ak sa to nezlepsi, tak sa s nim rozidem. poradte prosim, co robit. diky

katika88

Janedoe ked to tak citam tak tvoj partner voci tebe evidentne ochladol a naozaj robis mudro ked sa s nim este nechystas byvat lebo mozno to bude naozaj zbytocne ked sa takto k tebe sprava a to este nie ste ani manzelia...
Mne priatel uz od zaciatku nevravi ze ma lubi, teda sam od seba to nepovie takze mna po rokoch teda ziadne taketo neprijemne prekvapenie cakat nemoze,ale aj tak si myslim ze tam nieco nie je v poriadku ked ti to odrazu prestal hovorit.Ja viem ze mnohi mate taku teoriu ze casom sa to stane v kazdom vztahu ale ja si dovolim nesuhlasit.Ak sa tak stane a city ochladnu tak to nie je v poriadku ani po XY rokoch.Moji rodicia spolu uz takmer 30 rokov a stale si vedia pekne vyznat lasku.To nie je vec casu ale toho vztahu aky k sebe ti dvaja maju.Ak niekto niekoho lubi tak sa nemoze stat ze odrazu prestane prejavovat svoje city voci tomu druhemu.Moj priatel sice nevie vyjadrit svoje city slovne ale dokazuje mi to zase inymi sposobmi,tym ako sa ku mne sprava.

janedoe

ono je to s mužmi veľmi ťažké... ja si mylsím, že ma môj priteľ ľúbi (teda aspoň dúfam), ale ľúbim ťa som z jeho úst veľmi dlho nepočula. Ono je to veľmi smutné, keď viete aké to bolo kedysi, viete aký pozorný a galantný vie byť a zrazu po štyroch rokoch máte doma už len spolubývajúcaho a nie priateľa. Máte vedľa seba síce osobu, ktorú ľúbite, ale ona keď príde z roboty domov, tak sa len naje, pozrie správy a zaspí... Sme spolu uz teda takmer päť rokov, ja ho veľmi ľúbim a preto ma trápi, že je voči mne taký chladný a mám pocit, že sa čím ďalej od seba vzďalujeme...možno je to tým, že pracuje, možno tým že ma uz neľúbi a len nechce byť sám...neviem. Najhoršie je, že keď sa s ním chcem o tom porozprávať, tak nemá čas a hovorí,že si vymýšlam a klamem a tak. A tyk isto je ťažké vidieť ho aký je vtipný a výrečný, keď komunikuje s inými a pri mne... pri mne mi povie, že je unavený, že ho už bolia uši a mám byť ticho... Neviem čo robiť...lebo ho ľúbim a rozísť sa s ním nechcem, ale on chce kupovať byt (teda aby sme si ho kúpili spolu) a to nechcem tiež... lebo nechcem mať pri sebe niekoho, komu poviem do telefónu že ho ľúbim a on mi na to odpovie "maj sa pekne už musím končiť"... (keby to bolo len raz, tak v pohode, ale je to pravidelne)... hm... čo teda robiť?

sii

ja som mala tiez vztah na dialku dva roky sme takto pendlovali hore dole a bolo to krasne stale som sa tesila a aj moja laska sa tesila. Osobne si myslim ze pre takychto vztahoch ide o silu lasky myslim ze prave tam sa vztah utvrdzuje a upevnuje. Ak ta nelubi tak to potom aj tak dopadne.

wena

lejla mas to velmi tazke. obdivujem ta, ze sa dokazes takto drzat. urcite ti v tom pomahaju aj deticky. ako su stare? ak si to este velmi neuvedomuju, mozno by bolo lepsie riesit rozchod aj teraz. mrzi ma,ze ti takto hrubo o tom, ale ked si uz vyskusala VSETKO, tak zazrak sa uz asi nestane. ved deticky by sa s ocom stretavat mohli a ked vyrastu, urcite by to pochopili. naozaj ja by som bola radsej. keby boli nasi rozvedeni a navstevovala by som jedneho aj druheho a nedeprimovali by ma ich hadky a nenavist. urcite mi to ublizuje viac ako keby boli rozvedeni.... mozno by si este aj nasla nejakeho dobreho chlapika, ktory by ta lubil, aj tvoje deticky a respektoval tvoje zaujmy. urcite si velmi silna zena a taku niektori muzi priam potrebuju... co je s tym chlapikom, ktory ti "usiel"? je zenaty? a stastne? byva niekde poblizku? moznoze by sa to este dalo vratit. joj mne sa to lahko takto radi... ale ked je to s tebou takto, tak by si sa mala odhodlat a skoncit s takymto trapenim. urcite si zasluzis LEPSI ZIVOT. velmi ti drzim palce a posielam vela sily.

lusina

a co vravite na vztah na dialku?Vcera som sa dozvedela od jedneho chalana ze so mnou nebude lebo nepreferuje vztah na dialku

lejla

Ja som už asi stratený prípad. V mojom prípade som už aplikovala všetko všetko čo ste mi tu radili aj neradili. Naozaj, ani rozhovorom, náznakmi, odchodom, hádkami, psychológom, listami, smskami, mlčaním láskou, hnevom, krikom, dotykmi, plačom, vyhrážaním, utekaním, vrúcnosťou a dobrotou....to NEJDE!!! Asi sa dostanem na psychiatriu. Aj keď kvôly deťom sa držím a tvárim sa isto a pevne s nohami na zemi. Musím to zvládnuť a počkať, kým dorastú a možno pochopia, keď sa im budem snažiť vysvetliť, že asi rozchod s ockom je to najlepšie riešenie ako pre mňa, tak aj pre ne... Dievčatá, ale nehádžte flintu do žita...nič nemusí vyzerať tak, ako ja opisujem. Sú aj úžasní muži pod slnkom. A mne jeden taký ušiel...ale je to už dávno. Teraz mi ostali len oči pre plač a trápenie.

wena

ludia ja sa nikdy nevydam!!!! je to len sprosty papier, ktory ked ludia maju, su si sebou isti a vztah ide dole vodou. naco je to dobre? ked pridu problemy, ludia spolu ostavaju casto len preto, ze su zobrati. kto to vymyslel?

wena

milred, ako aj lejla 29/09/2006 10:19 napisala, aj o tom to je. moja kamaratka sa sprava chladno k svojmu okloliu aj k bratovi. raz som sa s nou o tom bavila a povedala, ze oni boli tak vychovavani. ze si doma lasku neprejavuju. v nasej rodine je to naopak. mamina mi este aj teraz, ked som dospela povie, ze ma lubi a ze sa na mna tesi... to ale neznamena, ze nedokaze lubit. jednoducho to bude prejavovat inak.

wena

mildred 29/09/2006 09:59
pravidlo to urcite nie je. moj sa neznasa so svojim bratom, ale to preto, ze sa k nemu v detstve hnusne spraval. rodicov si ale velmi vazi a ma ich velmi rad