nedava najavo, ze ma lubi

Príspevok v téme: nedava najavo, ze ma lubi
wena

priatel mi nedava pocitit, ze ma lubi. nepovie mi, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi... ked sa ho na to opytam,tak povie, ze jasne, ze ma ma rad. neviem preco ma s tym taky problem povedat mi nieco pekne, alebo mi dat pusu, objat ma... obcas to urobi, ale mne to nestaci. ked som mu o tom povedala, povedal, ze sa mu vidi, ze by som potrebovala drzat sa za rucicky a sepkat si sladke veci (obaja mame 23 a sme spolu takmer rok) a ze to robia ludia na zaciatku vztahu :( viem, ze ma ma rad, ale asi ako kazda zena potrebujem citit, ze ma partner lubi a stoji pri mne. som z toho velmi nestastna, myslim, ze ak sa to nezlepsi, tak sa s nim rozidem. poradte prosim, co robit. diky

wena

asi mas pravdu... s mojim byvalym som chodila takmer 5 rokov. ten mi pisal kazdy den zamilovane smsky, objimal ma, bozkaval... no po tom ako som sa s nim rozisla, kamarat mi povedal, ze ma podviedol. neviem, ci je to pravda, ale moze byt...
ty pises, ze ste spolu uz 4 roky, co je dost, ale on si ta este vzdy prituli, drzite sa za ruky, bozkava ta, takze z toho mozes citit, ze ta ma lubi. my sa drzime za ruky len niekedy, prituli ma len obcas a o bozkavani uz ani nehovorim... z coho mam potom citit, ze ma ma rad?

crazynka:)

Ahojte, s mojim priatelom sme spolu uz skoro 3 roky. Na zaciatku sme si urcite hovorili castejsie "LUBIM TA". Teraz je to trochu obmedzene, ale su chvile ked mi to povie a rozplyvam sa. S takym krasnym slovom netreba plytvat a ja si nepotrpim na to, aby som to stale pocula. Pre mna je dolezity skutok, nez slovo. A ja vidim na jeho spravani, na tom ako sa na mna pozera, ze ma lubi. A to je pre mna to najcennejsie:)

sunnysweetie33

a inak aj mne to veeeelmi chyba.aj ja som uz davno rozmyslala nad rozchodom,ale potom som zazila skusenost,pri ktorej kamaratkin chalan jej kazdy den opakoval,ako veeelmi ju miluje a v kazdej SMSke pisal,ze mu chyba a ze ju lubenka..no a ona po case prisla na to,ze su to prazdne slova,len a len slova,pretoze zistila,ze ju vyse roka podvadzal po diskotekach s inymi..tak co je lepsie?ked ti to nepovie,ale citis,ze ta lubi..alebo ked ti to hovori stale(ze ti to uz lezie na nervy a vobec to nie je pre teba vzacne) a za chrbtom ta podvadza..

sunnysweetie33

ahoj.ja som s priatelom vyse 4r. Uz davno mi nepovedal,ze ma lubi a ani ze mu chybam.Ked mu to poviem prva,tak mi povie,ze AJ JA TEBA.A ked sa ho to opytam,ze preco mi to nehovori,tak mi povie,ze on neni taky romantik..no neviem,lebo este pred rokom mi pisal zamilovane SMSky .. Ale zase co sa spravania tyka,tak ma stale bozkava(co je dokazom,ze ma lubi),stale ma objima a stale sa drzime za ruky..tuli ma k sebe..ale nepovie,ze ma lubi :O(