nedava najavo, ze ma lubi

Príspevok v téme: nedava najavo, ze ma lubi
wena

priatel mi nedava pocitit, ze ma lubi. nepovie mi, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi... ked sa ho na to opytam,tak povie, ze jasne, ze ma ma rad. neviem preco ma s tym taky problem povedat mi nieco pekne, alebo mi dat pusu, objat ma... obcas to urobi, ale mne to nestaci. ked som mu o tom povedala, povedal, ze sa mu vidi, ze by som potrebovala drzat sa za rucicky a sepkat si sladke veci (obaja mame 23 a sme spolu takmer rok) a ze to robia ludia na zaciatku vztahu :( viem, ze ma ma rad, ale asi ako kazda zena potrebujem citit, ze ma partner lubi a stoji pri mne. som z toho velmi nestastna, myslim, ze ak sa to nezlepsi, tak sa s nim rozidem. poradte prosim, co robit. diky

lurion

Mila Wena!
Ked nie je schopný alebo lepšie povedané ochotný prejavovať ti neznosti,ktore by mali byť súčasťou vášho mladého vzťahu,prejavuje tie nežnosti zrejme aj niekde inde.prepáč asi to veľmi bolí,ale muži majú radi ženskú pokožku,je pre nich omnoho hladšia ako ich,pripomína im niečo jemné,nežné.Je to len na tebe do akej miery si schopná akceptovať jeho chladné správanie ke sebe,ide len o to ako to spracuješ sama v sebe,no zrejme ked o tom píšeš sem,začínaš mať pocit,že si zaslúžiš viac pozornosti,a nie len preto,že si ešte mladá a atraktívna,ale hlavne preto,že si žena.Musím ťa však upozorniť,kliatba lásky spočíva aj vtom,že muž chce ženu,žena muža,takže každý niečo iné,tak ani pretransformovanie dotykov,vnemov,pocitov nie je rovnaké.Veľa šťastia

lurion

Vidim,že Rasťo vám tu poskytuje pohľad muža,aby ste lepšie pochopili mužov.Zaujímalo by ma však,prečo sem,píše Rasťo?Spoznáva,obohacuje ženy,mnohom vám určite pomohol,pretože vám objasnil,to čo ste vy ako ženy videli inak.Každú z vás bolí srdiečko,to je snád zákon alebo kliatba lásky.

rasto

psychologiu som trochu aj studoval, aj ked nie ako hlavny odbor. ale najviac som sa dozvedel ako samouk.
som rad, ze vam mozem pomoct, ved aj ja som sa tu vselico naucil.

rasto

ty kokso, baby, ja zas neviem vsetko.
ale pokusim sa poradit: pytal sa ta, ci by si nemala nic proti takemu stretnutiu. a mala by si?
jasne, ze ho nechaj ist. ale daj mu najavo, co si o tom myslis a citis.
ale v klude, nie ze ho zacnes nejak citovo vydierat, to neznasame.

lixy

Ahoj Rasto!Mas pravdu vo vsetkom o muzoch a zenach,zasnem ze sa vies do toho vzit,no zialbohu ovela viac je tych neotesancov.Muz sa potrebuje citit chlap a v spolocnosti inych chlapov radsej sa rozpravaju o tom ake su zeny nemozne.Lebo snazit sa pochopit zenu a porozpravat sa o tom je typicky zenske.A on predsa nechce stratit muznost.Je to dost zlozite a preto by toto mali vyucovat v skolach.Ved vztah muza a zeny je zakladom vsetkeho.Zdravim zakladom.Dufam ze v buducnosti sa toto poriesi.A este jednu radu od teba by som potrebovala.Ako mam reagovat ked sa ma moj priatel opyta ci by som nemala nic proti ak by sa stretol s kamaratkou(ktoru poznal este pred nasim vztahom).Chce si s nou zajst na drink ale bezomna.Dakujem.A som rada ze takyto muzi ako Ty existuju

lejla

Ahoj Rasťo. Jasné, že mať 29 rokov znamená už určitú zrelosť, skúsenosti a rozum :-). Takže milý mladý muž, ďakujem za rady a snáď sa dokažem zmobilizovať a urobiť ten správny krok.

rasto

ahoj lejla, to mas pravdu, ze jedna vec su rady a druha vec je podla nich konat. a hlavne chce to trochu ochoty aj z druhej strany, bez nej sa daju dosiahnut len male zmeny.
zelam ti, aby si nasla odvahu a nove miesto (myslis pracovne?) a aj zazemie, mas to naozaj dost tazke.

lejla

Dana5. ahoj. Ja chcem len reagovať na to, že ja osobne poznám takého chalana, teda už mladého muža, ktorý sa už niekoľko rokov snaží pochopiť ženy, číta o tom, rozpráva sa s nami ženami, je neuveriteľný spoločník...a mám ho takmer na dosah ruky. Má 29 rokov. Ale poznám ho už veľmi dlho a vždy žena (spolu so svojími potrebami, záujmami, názormi) bola na prvom mieste. Ale tak v toma zdravom spôsobe. Vie perfektne poradiť, pomôcť, vypočuť, ale aj správne skritizovať... Takže existujú takí chlapi, len to chcenie musí ísť naozaj z ich vnútra.