nedava najavo, ze ma lubi

Príspevok v téme: nedava najavo, ze ma lubi
wena

priatel mi nedava pocitit, ze ma lubi. nepovie mi, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi... ked sa ho na to opytam,tak povie, ze jasne, ze ma ma rad. neviem preco ma s tym taky problem povedat mi nieco pekne, alebo mi dat pusu, objat ma... obcas to urobi, ale mne to nestaci. ked som mu o tom povedala, povedal, ze sa mu vidi, ze by som potrebovala drzat sa za rucicky a sepkat si sladke veci (obaja mame 23 a sme spolu takmer rok) a ze to robia ludia na zaciatku vztahu :( viem, ze ma ma rad, ale asi ako kazda zena potrebujem citit, ze ma partner lubi a stoji pri mne. som z toho velmi nestastna, myslim, ze ak sa to nezlepsi, tak sa s nim rozidem. poradte prosim, co robit. diky

***

Mila wena, vsetko je väcsinou o pochopeni toho druheho, len niekedy to mozno trva trosku dlhsie to pochopit.Kazdy ma svoje problemy a niekedy nas mozno nase polovicky nechcu nimi zatazovat a myslim, ze to plati aj opacne.Mozno preto sa niekedy spravaju tak odmerane a to, ze si nas mozno nepritulia a nepovedia, ze nas lubia, nemusi znamenat, ze nas naozaj nelubia.Je dobre, aby nasa polovicka vedela, ze sme tu pre nu nech sa deje cokolvek a samozrejme malo by to fungovat aj opacne.Niekedy potrebuje viac opuru jeden a potom zase druhy z partnerov.....Drzim palce, aby vam to klapalo.

wena

ahojte. ja som sa s nim o tom uz viac krat rozpravala. vzdy si ma vtedy pritulil, ale dalsie dni to bolo zasa o tom istom.... presla ista doba, pocas ktorej som sa k nemu zacala spravat inak. uz som to tu tusim aj rozoberala, ze ked bol nervozny, tak som to davala za vinu sebe a hnevala som sa nanho. ono to tak ale nebolo. prisla som na to, ze ho vycerpava praca, trapia ho rozne veci, ale nebolo to vo mne. snazim sa ho teda podporovat a nepripisovat pricinu jeho nalad mne a ono to velmi pomohlo. uz sme sa dlhsie vobec nehadali a je ku mne mily a pozorny. chyba teda bola zda sa vo mne. obcas staci toho druheho pochopit.

***

Kazda baba urcite dobre vie, ze muzi nie velmi radi davaju najavo svoje city.Ja som mala so svojim priatelom podobny problem, vzdy som mu vycitala, ze na mna nema cas a podobne az raz jedneho dna, ked sme mali taky vaznejsi rozhovor som zistila preco sa sprava ku mne tak odmerane.Priznal sa mi, ze ma problem, dost velky a prisla som na to, ze skor ja by som mala byt ta ktora mu da najavo, ze ho lubi.Tak sme ten problem vyriesili aj napriek tomu, ze to trvalo niekolko mesiacov a nebolo to lahke.Teraz je uz v prejavovani citov z mojej aj z jeho strany vsetko ok....Skus sa so svojim priatelom otvorene porozpravat a zistit preco sa tak sprava,ale snaz sa nanho netlacit.

masurko

Ahoj Wena,
podla mna by si mala porozmyslat, ci Ti za to stoji. Ci to budes schopna akceptovat aj nadalej alebo nie a kedze tento problem riesis tu, tak Ti to asi prekaza. Skus sa s nim porozpravat a uvidis, ak sa tym nic nezmeni, tak Ta caka rozhodnutie, ci budes pokracovat dalej alebo nie. Cim skor to rozhodnutie spravis, tym sa Ti bude robit lahsie. A cim dlhsie v tom budes zostavat, tym tazsie to bude a pomaly si zacnes mysliet, ze to je v poriadku a ze Ti to az tak nevadi a preco by si mala robit kompromisy, ked si este mlada?!Ak by to malo byt to prave, tak potom na cely zivot a preco robit v takych zasadnzch veciach kompromisy, aby si potom nebola cely zivot nestastna, dobre?!
Takze sa skuste porozpravat, pekne si k tomu sadnut a zistit, co je za tym a potom po s chladnou hlavou riesit. Dat dokopy pre a proti a rozhodnut sa, niekedy ale musis rozmyslat viac hlavou, a toto je jeden z tych pripadov. Teda podla mna. Tak sa drz.

crazynka:)

Ahoj janulenka, suhlasim s katikou88, nie vsetci chlapi su svine. Vlastne je ich plno, ktory za to skutocne stoja. Ja mam perfektneho priatela, ktoremu mozem plno doverovat a ktory mi svoju lasku dava najavo nie len slovami ale aj cinmi. Mozno si len nemala stastie na dobreho chlapa:) Tak krasny den a jednoho pana dokonaleho zelam:) Paa:)))

katika88

Nemozno hadzat vsetkych chlapov do jedneho vreca, su aj dobri chalani na svete, jedneho takeho mam po svojom boku aj ja.A vobec nemozem suhlasit s tvojim odvaznym tvrdenim.Zrejme mas zle skusenosti tak si v stadiu ked si myslis ze vsetci chlapi su svine ale nie je to tak.

janulenka

poviem vám len jedno chlapom netreba veriť a netreba sa i vnucovať, žiadny chlap nevie byť verný a nevie ani čo je to láska a čo je to lubit toho druhého človeka ktorý lubi jeho
pre neho je laska len niekoho vlastniť a mať nad tým vladu taký su chlapy v dnešnej dobe je to smutne ale je to tak

sunnysweetie33

JANEDOE..ahoj,ja mam tiez uz skoro 5r. vztah..a aj ja mam niekedy pocit,ze moj drahy je ku mne chladny a ze city uz opadli..ked je s kamosmi,tak sa smeje,blazni a pri mne je dakedy stale unaveny a proste ONICOM!ale ja uz viem aj pricinu:ma toho vela a kedze sa mi s tym nechce stazovat,tak som na to musela prist sama..ja som bola 3mesiace v zahranici a poviem ti,jeho cit ku mne sa zmenil..je taky ako na zaciatku a ja ho vazne nespoznavam..viem,ze nam to odlucenie pomohlo a teraz nie je zabavny iba pri kamosoch,ale znova uz aj pri mne..myslim si,ze tvoj drahy ta ma rad,mozno je tiez iba unaveny a tiez nie je dobre,ze ste spolu tak casto..mozno mu lezie na nervy to tvoje neustale podme sa porozpravat,chlapi sa nechcu rozpravat a ani nic riesit.sama musis vycitit,ci ta lubi alebo nie..ja tiez slova lubim ta nepocuvam kazdy den,ale z jeho spravania citim,ze ma miluje..raz som sa ho aj spytala,ci by bol smutny,keby sa rozideme,on ze ANO..skus byt k nemu mila a pozorna,pis mu ako ho velmi lubis..ono sa to nejako spravi..ale byt si urcite spolocny zatial nekupujte..myslim,ze by to bol zly tah a mozno po nejakych mesiacoch by ste sa nakoniec rozisli..ty musis byt pre neho vzacna.nemozes na neho posobit akoze ta uz ma,tak sa uz vobec nemusi snazit..nechaj ho,nech sa zacne snazit ako na zaciatku..bud niekedy pre neho nedosiahnutelna a niekedy ,ked ti bude volat,aby si prisla,povedz ze nemozes a ze sa uvidite iny den..bud pre neho zaujimava a uvidis,ako ti potom zacne dokazovat,ze ta lubi..teda ak ta este lubi..ak ste si este vsetko "nezjedli" pred svadbou..