nedava najavo, ze ma lubi

Príspevok v téme: nedava najavo, ze ma lubi
wena

priatel mi nedava pocitit, ze ma lubi. nepovie mi, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi... ked sa ho na to opytam,tak povie, ze jasne, ze ma ma rad. neviem preco ma s tym taky problem povedat mi nieco pekne, alebo mi dat pusu, objat ma... obcas to urobi, ale mne to nestaci. ked som mu o tom povedala, povedal, ze sa mu vidi, ze by som potrebovala drzat sa za rucicky a sepkat si sladke veci (obaja mame 23 a sme spolu takmer rok) a ze to robia ludia na zaciatku vztahu :( viem, ze ma ma rad, ale asi ako kazda zena potrebujem citit, ze ma partner lubi a stoji pri mne. som z toho velmi nestastna, myslim, ze ak sa to nezlepsi, tak sa s nim rozidem. poradte prosim, co robit. diky

wena

palina a este jedna vec: ked sme to riesili, tak ostaval casto ticho a ja som si myslela ze na nastval a tak som sa ja, ze co sa nasiera a vzdy potom dlho trvalo kym sme sa zacali znova rozpravat. ono ale vyslo najavo, ked som sa ho raz opytala, preco sa nastval, ze on nie je nastvany, ale smutny z toho. v tom momente sa nase rozhovory zacali inak vyvijat. muzi maju potrebu utiahnut sa na cas do svojej jaskyne, v ktorej su bez zeny. a ono to potom vypada, ze nemaju zaujem riesit veci. odporucam teda praktizovat knihu. drzim palce

wena

palina....nie silou mocou. chlapi neznasaju natlak. (vsak rasto ? :) kup si tu knihu a precitaj. myslim, ze ti to pomoze. na nich treba pomaly a pokojne. moj je taky, ze ked sa ho daco opytam, tak vacsinou neodpovie hned, ale az po chvili. kedysi som to z neho tahala a bol potom nervozny. teraz si pockam a ked porozmysla, tak sa k tomu vyjadri. pomaly dalej zajdes. a ak nepomoze kniha, pokojny rozhovor, tak sa asi budes musiet zamysliet nad tym, ci ta ma naozaj rad :( ja som bola velmi nestastna, ked bol ku mne nevsimavy a myslim, ze keby sa to nezmenilo, tak by som sa s nim casom rozisla.

wena

ahoj rasto. ano tu knihu poznam. myslim, ze aj ta sa velmi pricinila na tom, ze ho lepsie chapem. ODPORUCAM KAZDEMU. naozaj. no a my(ja a priatel), ano je to s nami ovela lepsie. urcite pomohlo, ze som zmenila sposob komunikacie s nim. myslela som, ze nie je najmensia sanca, aby sa zmenil, ale zacina sa menit :o) a zacina mu na mne viac zalezat :))

kixina

Rasto...to ze muz potrebuje byz obcas sam som pochopila uz davno...a nemam nic proti tomu, ked si partner chce odo mna "oddychnut" :) no muzi maju obcas stavy horsie, ako zeny v prechode. Len za to, ze chce byt sam, sa bez slova postavi a odide. Na druhy den sa tvari, ze je vsetko v poriadku a tvrdi, ze ma lubi...ach muzi....:)) skus mi to objasnit..:)

kixina

Ja mam rovnaky, resp. podobny problem...Mne partner obcas povie, ze ma lubi...no jeho spravanie sa ku mne, ma o tom vobec nepresvedcuje...

palina

Ahojte, ja mam taky podobny problem a mam s priatelom krizu a som s toho na nervi. Neviem ako sa mam v takej chvili spravat. Byt lahostajna a nevsimat si ho, alebo to silou mocou riesit? Fakt neviem. :-))