nedava najavo, ze ma lubi

Príspevok v téme: nedava najavo, ze ma lubi
wena

priatel mi nedava pocitit, ze ma lubi. nepovie mi, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi... ked sa ho na to opytam,tak povie, ze jasne, ze ma ma rad. neviem preco ma s tym taky problem povedat mi nieco pekne, alebo mi dat pusu, objat ma... obcas to urobi, ale mne to nestaci. ked som mu o tom povedala, povedal, ze sa mu vidi, ze by som potrebovala drzat sa za rucicky a sepkat si sladke veci (obaja mame 23 a sme spolu takmer rok) a ze to robia ludia na zaciatku vztahu :( viem, ze ma ma rad, ale asi ako kazda zena potrebujem citit, ze ma partner lubi a stoji pri mne. som z toho velmi nestastna, myslim, ze ak sa to nezlepsi, tak sa s nim rozidem. poradte prosim, co robit. diky

kixina

HEHE tha som zvedava, ako dlho mu to bude trvat..potom dam vediet...Snad mi do vtedy celkom neumrie citova oblast....papa :))

babenka

ani nechcem,aby si mu to vracala takym istym sposobom,ako to robi on tebe.to by nebolo riesenie,hoci by som mu o tom potom asi povedala-ako som sa citila,ako som to vnimala a ci by sa jemu pacilo,keby som sa take jednanie naucila od neho a robila mu to tiez.to je to,zena aj ked nevladze, je unavena tak ma na krku stale deti,muza a vie sa im prisposobit a nakoniec to nepovazuje za pritaz a casto sa jej to od manzela vracia takymto bolavym sposobom.nastasie,nie vsetci su taki.asi si tu necitlivost k pocitom vlastnej manzelky doniesol z domu.hoci,ako pise rasto,on to nemusi povazovat za necitlivost a nijako to riesit voci nej.

kixina

Ja viem, ze je uplne zbytocne riesit to...ved prakticky ani nie je co riesit...ma pravo byt sam, ale kusok empatie by nazaskodilo :PPPP a vidim, ze je online...a nic...vrrrr!!!! :))))

rasto

problem moze byt aj v tom, ze muz v tej chvili nema chut so zenou nic riesit a uz najmenej ma chut na debaty o vztahu. a tie vo vacsine pripadov hrozia, kedze zena tej situacii nerozumie.
dalsia vec, (ta vam asi bude pripadat uplne neuveritelna) muz mozno nevie, co mu je, lepsie povedane, nemusi vediet to slovne vyjadrit.

kixina

Hmmm... ja nemam potrebu mu to vratit a ignorovat ho... respektujem ho, cize ak chce byt sam nerobi mi to problem...Len staci povedat, ze ide do "jaskyne" :))) a dam mu pokoj kym ho to neprejde....ale nie sposobom, ze netusim na com som. A nepokladam za rozumne ozvat sa a dozadovat sa vysvetlenia. Neriesim!!!

babenka

rasto,loli, ja taky problem nemam, ja len davam otazky miesto kixinky,pretoze ju to trapi.a preto chcem odpoved z ineho pohladu,mozno nieco pomoze.ked sa nepyta ona,tak sa ja,snad si to precita.ale osobne som za to,ze aqj muz sa ma snazit voci manzelke,ked teda tieto dni na neho pridu,tak aspon poviem,ze to nema nic spolocne s nou,ani ze ju uz nema rad,ale jednoducho ma taku naladu alebo sa tak citi.nie ako kixina pise,ze to citi ako total ignoranciu.jedna veta ho snad nezabije.

loli

Babenka. A keby si mu to zo svojej zlosti alebo "vrátenia" mu, chcela to opätovať, tak on si to vôbec nevšimne, alebo nepochopí, že mu vlastne odplácaš tú jeho chladnosť a ingoranciu. Nerobte si z toho ťažkú hlavu. Ak je to krátkodobá záležitosť. Ale ak to trvá pár týždňov, mesiacov, tak potom už možno bude problém niekde inde.

loli

babenka....aj môj to cca pár rokov robil bez vysvetlenia, až som ja na to musela sama prísť. Dlhoročným pozorovaním a snahou porozumieť, som na to došla. Že naozaj, aj chlap má také dni v mesiaci, keď je doslova "netýkavka", nekomunikuje, nedotýka sa, je podráždenejší, alebo jednoducho ignoruje. Ja som už aj na neho našla spôsob, ale to musí každá ženská zsitiť sama u toho svojho partnera.