nedava najavo, ze ma lubi

Príspevok v téme: nedava najavo, ze ma lubi
wena

priatel mi nedava pocitit, ze ma lubi. nepovie mi, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi... ked sa ho na to opytam,tak povie, ze jasne, ze ma ma rad. neviem preco ma s tym taky problem povedat mi nieco pekne, alebo mi dat pusu, objat ma... obcas to urobi, ale mne to nestaci. ked som mu o tom povedala, povedal, ze sa mu vidi, ze by som potrebovala drzat sa za rucicky a sepkat si sladke veci (obaja mame 23 a sme spolu takmer rok) a ze to robia ludia na zaciatku vztahu :( viem, ze ma ma rad, ale asi ako kazda zena potrebujem citit, ze ma partner lubi a stoji pri mne. som z toho velmi nestastna, myslim, ze ak sa to nezlepsi, tak sa s nim rozidem. poradte prosim, co robit. diky

rasto

babenka, chces byt taka ako on? alebo lepsia?
mozno to len nevie vyjadrit a boji sa tvojej reakcie, tak radsej nic nepovie a odide.

rasto

zena si to vacsinou nepovie, ale ked aj hej, tak muzovi nezostane nic ine, len si zvyknut. vysvetli mu, ze chces byt chvilu sama tak, ako obcas chce byt sam on.
loli, presne tak, ides na to dobre.

babenka

rasto,a ako to bude brat muz,ked si toto povie zenusa?a bude ho ona ignorovat niekolko dni?bude bez pozornosti a sexu?ted by ten zmatok v hlave neprezil,preco sa zienka vezme a bez slova na neho "kasle".treba sa vediet aj trochu vzit do rozmyslania a pocitov druha.ty sa mozno vies,ale vecsina muzov chcel iba to,aby zeny chapali ich.

loli

každý chlap má za mesiac cca 3-4 dni "svoje dni". Už to mám u toho svojho prekuknuté. Vtedy ani do neho nerýpem, nevynucujem si jeho pozornosť,nevyvolávam hádky, neironizujem, lebo to nikam nevedie....jednoducho viem, že to za chívľu prejde. Aj muži majú svoje dni xixixixi...ale to je fakt.

babenka

2 dni?? hroza.keby tak vedel, ako tym ohrozuje v prvom rade sam seba. ked mu das kosom,tak neviem,co povie potom.ignorantsky sa zdvihne a odide k mamicke?preco pri takomto spravani neberie do uvahy aj manzelkine pocity?iba svoje?

babenka

rasto,ale v tychto pripadoch casto ta chvila trva veelmi dlho.az tou "chvilou" zabija zenuskine city a vytvata pochybnosti a uzkosti.

rasto

caute
je to zlozite s tymi muzmi, co?
muz chce byt obcas sam a vtedy asi posobi ako chladny, bez zaujmu o zenu.
potrebuje proste chvilu pre seba a tak sa uzavrie. dolezite podla mna je, ako sa prejavuje potom, nie pocas toho.
treba proste pockat, nechat ho tak a neriesit to.