MARTIN_242 kuk sem:-)

Príspevok v téme: MARTIN_242 kuk sem:-)
kacicka

ahoj, citam, ze dost vela radis na fore ohladom chudnutia a zdraveho zivotneho stylu. Velmi chcem schudnut, 5 dni sa snazim nejest sladke a ani ve,mi nezdrave jedla, chodim kazdy den na korcule na hodku a plavat na hodku. Ale potreovala by som niekoho, kto by mi poradil, ako sa stravovat, a podobne- mat niekoho "nad sebou", takeho pomocnika. Neujal by si sa ma???

barbinka

tamarka: no ja som si to prečítala celé. máš to celkom dobre vymyslené. hlavne musíš mať ten svoj cieľ. ja mám 164 cm, ešte v lete som mala svojich 55 kg a pred mesiacom som sa postavila na váhu a mala som 61,7 kg. našťastie už teraz po mesiace mám 57,2 kg. lenže to ja som pribrala aj keď som mala pohyb, lebo som sa prežierala. tenis hrávam 3-4 krát do týždňa po dve hodiny, tie zvyšné dni buď bedmington, plávanie, bike,alebo korčule.čiže športu som mala vždy dosť a aj tak som pribrala. no upravila som stravu a za mesiac som dala dole 4,5kg. takže držím palce.

tamarka

ahojte:)
mohla by som sa pridat aj ja?
mam 17 rokov, 165cm, 62kg
vzdy som mavala 52-53kg, ale prestahovala som sa do mesta, a nemala som tu ziadnych kamaratov zo zaciatku, tak som tych 10kg pribrala...nechodila som von, pretoze som nemala s kym, tak to slo hore :(
teraz tu kamaratov mam, ale nase "chodenie von" je iba o tom, ze chodime sadnut do nejakeho baru, zahrame biliard alebo kalceto, dame si nieco na pitie (ja vacsinou dzus cappy alebo bonaqua) a ideme domov :) .. proste ziadny pohyb.. do skoly dochadzam busom, pretoze ju mam v povodnom bydlisku a je to daleko ... ked som byvala tam, mala som to pol hodky od skoly, tak som mala minimalne tento pohyb..
jednoducho raz som sa postavila na vahu a zhrozila som sa.. no teraz, ked mi to vsetko zacalo prerastat cez hlavu, som si urobila denny plan a podla neho sa riadim. skusam tu dietu od tinky, aj ked som zvyknuta na ranajky, nepocitujem hlad...namiesto kavy som si ale dala cierny caj, pretoze ju nejak neoblubujem a odvodnuje, takze radsej ten cajik...
pridala som si desiatu-activiu bielu, medzi ranajkami a desiatou mam 4 serie cvikov-50xskracovacky, 40xzdvih panvy z leziacej polohy, 25xpritiahnutie noh z leziacej polohy a 5 klikov. potom medzi desiatou a obedom mam aerobny pohyb - dnes domaci aerobik, kt. som si stiahla z netu..celkom zaberacka..olovrant-mam zeleninu a po nom opat 4 serie tych cvikov a potom vecera a relax.. tak co poviete?
ten aerobny pohyb nebudem mat kazdy den, pretoze som citala, ze telo si ma oddychnut...uvidim ako budem stihat s dychom a ako na tom budu moje svaly na druhy den :)..
no neviem, ako to budem robit ked bude skola...ani to pravidelne stravovanie nebudem moct dodrziavat, pretoze domov prichadzam o 14:30, takze asi budem vynechavat olovrant a dam si rovno veceru...alebo dve desiate...neviem..a tiez neviem, ako to bude s pohybom..este to musim premysliet, pretoze nikdy neviem, kolko mi bude trvat ucenie...niekedy je toho viac, inokedy menej...niekedy to ide do hlavy lahsie, inokedy ani keby som sa na nu postavila to tam nechce ist...
boze ale som sa rozpisala zase....
budem vdacna kazdemu kto si to precita a zareaguje na to :) fakt veeeelka vdaka, a ak ma prijmete, budem este stastnejsia a vdacnejsia...a pekny den vam vsetkym prajem a vela energie do noveho tyzdna :)

kacicka

jaaj, no ja ranajky budem mat asi podobne, na obed zeleninkovu polievocku a veceru asi nejaky salat si urobim, ale mame este divinu v chladnicke, tak si mozno urobim kusok na prirodno. este uvidim. Tinka ja viem, ze mato uz asi haja, ved si precita zajtra, ak sem zavita:-) A prajem ti dobru nocku a daj malemu pusu:-)aj ja pojdem spat bo rano vstavam do prace (ked nie do skoly, apson do prace, sa mi nechce:-()tak dobru noc vsetkym

tinka228

kacicka: martin už išiel asi spať. ja už tiež odchádzam lebo malý sa zobudil. No zajtra sa mi ešte nepodarí úplne dodržať rátanie lebo mám navarené z dneška (zemiaková polievka, kuracie soté s hubami s kukuricou a hráškom, ale dala som tam aj lyžicu horčice a kečupu tak to by som nezvládla spočítať), ale pripravým sa na to, napíšem si zoznam a pôjdem do obchodu. bude to ťažké zo začiatku, no uvidím ako mi to pôjde.

jaaaj

ja si dam na ranajky celozrnny chlebik s retkovkou.obed si dam tuniaka vo vlastnej stve a zeleninku vecera bude activia biela alebo nejaka ina.... a co ty?

kacicka

martin, dakujem, ze si mi to ozrejmil. Pokusim sa tych 5000KJ dodrzat a uvidime, ze ako na tom budem s energiou. Baby, co zajtra planujete papat??

tinka228

Ak je tak, tak aspoň zelenina odpadne od rátania.
Martin: a keď si niekde na oslave? alebo v reštike? môže sa to porušiť a vykompenzovať druhý deň diétnejším dňom? už mi asi odpovieš len zajtra lebo je 22:00 a ty vtedy chodíš spať. idem aj ja lebo náš malý anjel sa zobudil a sám nechce byť v izbe.

barbinka

tinka: to neviem. ja mám ale špecializáciu z telesnej výchovy, teda aj štátnicu a viem tiež celkom dosť o zdravej výžive. zeleniny môžeš jesť koľko len chceš, z nej sa proste nepriberá.