MARTIN_242 kuk sem:-)

Príspevok v téme: MARTIN_242 kuk sem:-)
kacicka

ahoj, citam, ze dost vela radis na fore ohladom chudnutia a zdraveho zivotneho stylu. Velmi chcem schudnut, 5 dni sa snazim nejest sladke a ani ve,mi nezdrave jedla, chodim kazdy den na korcule na hodku a plavat na hodku. Ale potreovala by som niekoho, kto by mi poradil, ako sa stravovat, a podobne- mat niekoho "nad sebou", takeho pomocnika. Neujal by si sa ma???

tinka228

kacicka s čistým svedomím môžem povedať že áno. Mne naopak káva ešte aj chýbala lebo zvyknem piť dve za deň no a sobota je deň bez kávy a to som bola na paralene od bolesti hlavy. ja kávu proste musím mať. ale diéta ma naučila nesladiť si ju.

Martin_242

naučte sa pozrieť na obal výrobku a všímať si energetickú hodnotu na 100g a zastúpenie živín, podľa toho viete odhadnúť, koľko je akurát.

barbinka

kacicka: ja som inak schudla za mesiac 4,5 kg. lenže ja chudnem z váhy 61,7 kg a chcela by som 55 kg. teraz už mám 57,2 kg. ja ešte aj športujem.myslím, že tá 90dňovka je v pohode. mojej mamy kolegyňa schudla 17 kg za tri mesiace.

Martin_242

Cornflakes sú tiež skôr pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, ale ak chceš, malinko si dať občas môžeš na raňajky alebo desiatu, veď sa nedá jesť stále to isté, že?

kacicka

Martin, tak s tymi polievkami si ma potesil. Maminym polievkam neviem odolat a zeleninkovu zboznujem, a tie mastne oka, fuuuuuuuuj, tak to by som veru nie. Tinka, dodrziavala si presne dietu teraz co si pisala v susednej teme? Presne do psimena? Ak hej, tak ja nepijem kavu, koli srdiecku,ale co namiesto toho potom?

tinka228

Martin a čo tie cornflakes a polystyrénový chlebík (zvykla som si kupovať ryžovo sójový). A tie banánové koktaily si teraz nerobím vôbec. Len pred tým aj to len občas.

barbinka

martin_242: tak skoré uzdravenie. dúfam, že mne sa nič také neprihodí, keďže hrávam tenis pravideľne. akurát som si v piatok strelila raketou do nosa a celý mi opuchol až ku oku. no celkom zle.

kacicka

Martinko no tak esteze tak:-) To fakt je banan taky kaloricky??? A ake ovocie je dobre ked tak? JA inak moc ovocna nie som, skorej zeleninku milujem,ale ja len tak keby mi chut pprisla:-) Inak dufam, ze ta neotravujeeeeem tolkymi otazkami, to yb som nerada:-(

Martin_242

Polievky samozrejme jesť treba, ale nie tie, kde na vrchu plávajú mastné oká :)
Zeleninové sú vhodné.

Napríklad taký med rozhodne nejesť v diéte, veľmi tukotvorná látka, ale mám ho rád...

tinka228

no ja som teraz raňajkovala podľa octovej diety, ktorú som ropísala v susednej téme. Ale predtým klasika: chlieb (väčšinou pšenično ražný), nátierkové maslo, tvrdý syr (alebo šunka) + paradajka, tak raz za dva týždne to boli párky a raz do týždňa vajíčko.