Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

Dienda

erikuska aký typ operácie tam robia? alebo teda skôr aký tebe robili? Celkom ma prekvapilo aj to, čo o tej záruke píšeš. Ja som myslela, že na takéto veci sa nejako nedá uplatniť záruka. Takto je to na každej klinike, že vedia dať aj záruku alebo nie? Chcela by som podstúpiť túto operáciu, len mám problém si vybrať typ operácie a kliniku :/

Eliona

Mesačný princ to píšeš preto lebo tie okuliare nemusíš nosiť, keby si musel, a niekoľko rokov ich už aj nosil tak by si si toto netvrdil, tým som si viac ako istá, tiež som si kedysi hovorila, že by som do takéhoto zákroku nešla ani keby čo bolo a bác bolo to tu ;)

Mesačný princ

Ja by som si veľmi premyslel, či by som išiel na takúto operáciu...jedine ak by mi hrozilo, že nebudem vidieť vôbec...

stanislavasebenova.blog.sme.sk

Radšej nosiť do konca života okuliare....

misicka333

erikusa darcek potesi presne ako si napisala ale nie je to priorita pri rozhodovani, u nas velmi ked sme s drahym riesili ze kam by mal ist na zakrok tak zavazili najma skusenosti lekarov, odbornost a pristup kliniky, to bola pre nas priorita ;)

erikuska

freduska tie ceny su rozne – zalezi to vsetko od kliniky, ale napriklad ja co som riesila minuly rok operaciu oci na klinike Spinn v Ruzomberku, tak tam ma to vyslo ak berieme do uvahy aj zaruku, ze keby nieco sa so zrakom stalo, ze by sa po roku zrak zhorsil alebo co, tak 1066 euro a este aj okuliare ako darcek :) akoze nehovorim ze darcek musi byt ale potesil a ta cena tiez myslela som ze ked to bude so zarukou ze ma to viac lapne :)

freduska55

Dievcata cenovo co sa tyka laserovej operacie oci je to ako? tie ceny sa pri jednotlivych klinikach aj nejako rapidne menia alebo vacsinou su tie ceny priblizne? furt citam clanky ohladne tejto operacie, ci je to vhodne riesit, ci sa to oplati ale stale som nejako nenabrala odvahu ist co i len na konzultaciu :/

biatlonistka7

Nicol nehnevaj sa na mňa ale takéto akcie osobne nemusím. Podstatné je pre mňa zdravie, preto si myslím že je dôležité si vyberať kliniku podľa skúsenosti, podľa praxe lekárov, podľa vybavenia a podobne a nie podľa toho čo človek po zákroku dostane ako darček alebo neviem čo zdá sa mi to nezmysel.

mala_sova

ja som bola na vysetreni s problemom farbosleposti, je zaujmave ako si moze clovek mysliet ze vidi farbu a iny ju vidia inak, takto to bolo aj v mojom pripade, na vysetrenia chodim, operacne sa to riesit neda, ale aspon to kontrolovat a korigovat nech ot nieje este horsie, ak by som ale mala chodit do statnej tak to fakt tak nekontrolujem, som rada ze su kliniky u ktorych vas zoberu na pockanie

freduska55

Vetroplach ono vsetko toto co si napisal je sice pekne ale cloveku ktory uz ma problemy to co pomoze? Niekedy uz ine vychodisko zrejme nie je, sama viem ako to je zit s takymito problemami :(