Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

lentilka0607

Aj môj partner mal dlhodobo problémy s očami a operácie sa veľmi bál no teraz po operácii si to nevie vynachváliť. Operovali ho v Excimeri dá sa tam objednať aj online tu infomedica.sk Myslím si, že naozaj vedia čo robia, keď na to dávajú aj doživotnú záruku :) Zatiaľ ubehlo od operácie pol roka tak uvidíme

Kamcita23

dobibina dakujem za tip, pozriem si tu kliniku, prikratky mam na mysli, ze jej nejako nevie pomoct, alebo skor nechce? ani sama neviem, ale nikam sa zatial nepohla odkedy tam chodi a je z toho nestastna, preto by som bola rada keby sa na nu pozrel nejaky iny lekar :)

biatlonistka7

Zuzula ako to je možné? To by aj mňa zaujímalo! Tiež to nechápem, lekár by mal pomáhať, byť pacientovi k dispozícii mal by mať snahu riešiť problémy, ktoré máme. Nuž nie každý je taký :/

modroocka333

raddii viem si to predstavit. viem ako to je, ked niekto trpi, ked niekto ma problem, ktory ho roky trapi.
fajn je to, ze uz teraz moze si uzivat zivot a nemusi sa stresovat okuliarmi. :)

zuzula28

dobibina toto mi vysvetli, tomu absolútne nerozumiem, ako môže lekár byť takýto, že si nenájde čas na pacienta :/

biatlonistka7

Toto je bežná vec, ktorou si človek prejde, že si pozrie aké sú kliniky, kde a podobne.
To je prvý krok, ktorý je podľa mňa nevyhnutný, lebo netreba hneď ísť na prvú kliniku, ktorú máme pod nosom, ale je dobré skôr zamerať sa na kvalitu a na odborné skúseností lekárov :) Aby ten výsledok bol taký ako očakávame.

Raddii

ako sme sa dostali? Zisťovala som si aké máme možnosti, kde sú aké kliniky, kde robia aké operácie a postupne sme sa dopracovali, až k tejto :)

dobibina

kamcita ja chodim na ocne na tu kliniku, o ktorej ti pisala raddii nizsie...dostala som sa tam cez kamosku...ktora mi kliniku odporucila...chodila som k jednemu ocnemu len som mala poslednu dobu problem s tym, ze nemal nejako na mna cas...ze som mala stale pocit, ze ma chce vybavit medzi dverami...len aby sa ma co najskor zbavil...tak som zacala hladat moznosti kam inam ist...az som uz potom zacala premyslat nad sukromnou klinikou a dostala som tip na tuto...a poviem ti, ze nelutujem...ta starostlivost je na uplne inej urovni, aj pristup...a o odbornosti asi ani pisat nemusim...;)

Kamcita23

Raddii ako ste sa tam vlastne dostali? my doma tiez riesime problem s ocami no u mojej mamky. v podstate je situacia taka, ze je z toho tiez dost nestastna a nas ocny je na jej stav asi prikratky :(