Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

martinam

Ahojte, ja mam 26 a som cca 3 mesiace po operacii...mala som dioptrie -5.. mesiac po operacii som mala jedno oko -0,15 a teraz 3 mesiace po mam jedno oko -0,5 a druhe stale na 0... aj ked to nevyslo 100% v mojom pripade neviem si to vynachvalit a som chodiace reklama na laserovu operaciu :)) ak chcete vediet viac, rada poskytnem info...

msaj

ja mám tiež dioptrie tak 3,5 , ale počula som , že operácia je možná až vtedy, ked sa ti dioptrie už nemenia, ale neviem to určite

s99

aj mna to zaujima. Ja tiez nosim okuliare a tiez ma to niekedy prestava bavit ale zatial mam skoro 19 takze neviem od ktoreho veku sa to odporuca.

jajula

Ahojte, ja mam 20, nosim kontaktne sosovky asi 1 a pol roka a chystam sa na operaciu, lebo uy ma nebavia tie neustale ritualy a starosti so sosovkami. Ale tiez
mam velky strach

sona

moja dcera ma silnejsie dioptrie,a tiez cakame,kym dostuduje-1rok,ale zatial nosi kontaktne ssovky a je v pohode,po skonceni skoly urcite podstupime zakrok