Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

freduska55

Eliona ahoj erika sa mi neozvala, tak sa ta chcem opytat ci by si mi ty nevedela pomoct :) ide o to, ze neviem ako je to po takejto operacii. Je potrebne si nejako oci setrit? Myslim tym, ze ci nemoze nejako uskodit dajme tomu priame slnko alebo proste nieco take :-O

Eliona

Mesačný princ, nebudem ťa presviedčať ani nič také. V tomto máme každý svoju pravdu. Áno, súhlasím s tým, že okuliare na niektorých ľuďoch vyzerajú veľmi dobre, že sa im hodia, aj ja som sa z okuliarov na začiatku vytešovala, že vyzerám ako učiteľka alebo niečo také, ale tá eufória po rokoch zo mňa veru opadla.

Eliona

simona64, akoby som ho hodnotila? Myslím, že lepšie rozhodnutie som v tomto smere nemohla urobiť. Zmenilo mi to život od základov. K lepšiemu. Kedysi som nechcela o niečom takomto počuť, ale po rokoch som už mala dosť okuliarov a nechcela som ich viac už nosiť. A toto mi prišlo ako jediné možné riešenie :) takže išla by som do toho opäť keby na to prišlo :)

Mesačný princ

Eliona - hej, neviem ako to vnímajú tí, ktorí okuliare nosia stále.

Ale aj tak sú okuliare sexiiii :D

A tým operáciám neverím

freduska55

erikuska nebola som tu nejaku dobu tak az teraz som sa dostala k tvojmu komentaru, dakujem ti za informaciu :) pojdem pozriet teda stranku spinnu, ze ako to tam je teraz ci tie ceny su rovnake a ci vobec tam ceny najdem. Co sa tyka toho darceka, tak to ale musia byt nejake kvalitne okuliare nie? predsa len po tej operacii budu oci asi citlivejsie istu dobu aj na svetlo ci?

bianca.pp

to otc je zaujmave, ja mam zial zlu skusenost ze mi pri mojom doktorovi urcili ine dioptrie ako v optike, a teraz ani neviem kde je pravda, potrebovala by som nieco presnejsie, pretoze s tych okuliarov co mam ma bolia oci, a neviem ci to je len nezvyk alebo fakt je to zlym urcenim

lianka22

na vysetrenie oci je urcite dobre octcko, vysetria dokladne cele oko, naposledy mi to odporucili kamaratky a je to dobra vec, robi to sice malo klinik ale urcite sa to da najst, o com viem 100% ze to robi excelens

simona64

Eliona v konečnom dôsledku si spokojná s výsledkom alebo ako by si hodnotila tento zákrok? Ja tiež uvažujem, pretože ako hovoríš v mnohých prípadoch to obmedzuje. Tammy ja som čítala fajn recenzie na iClinic, kde som si pozerala som si moju problematiku www.iclinic.sk . Možno skúsim ich alebo pozriem ešte inú kliniku, tiež som veľa videla na zlavomatoch.

Eliona

Mesačný princ, lenže zrak sa ti upravil zrejme, keď už ich nemusíš nosiť. Ale je iné, keď niekto musí celý život nosiť okuliare. Nie je to príjemné a mnohokrát to človeka obmedzuje.
Tammy prečo sa zameriavaš len na túto lokalitu?

tammy

chcela by som sa spytat na viac informacii ohladom sedeho zakalu, strasne som sa vydesila ked to diagnostikovali mojej mamine, chcem tu najlepsiu kliniku v bratislave, chcem aby mala tu najlepsiu starostlivost. viete mi stym pomoct ?