Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

A keď som prišla z práce, tak som sa odvážila:-( Stále mám to číslo pred očami:( ..a som z neho sklamaná:(

iris.

miska :)) vcera som si ho kupila,aby som mala v zasobe. dnes pijem jak duha a uz som povymetala vsetky verejne vecka v meste. poznam uroven kazdeho, takze ak potrebujete poradit,kde to cika najdôstojnejsie,tak sa ma opytajte :))))

iris.

ked zacnem pisat bludy,tak som uz vazne vzorny pacient,co berie svoju liecbu vazne :)))
tak ma potom berte s rezervou,ale ako vzor disciplinovaneho pacienta!!!
:DDDD

iris.

kupila som si 12-tku. bleeeeeee, tiez neznasam pivo, ale co uz,ked chcem z toho von.zle sa zlym vyhana! smejej sa,ze poliecim oblicku,ale hned nato pojdem pekne na protialkoholicke liecit vedlajsie ucinky z liecby :DDDD

misha

iriska, a to si ma mala vidieť:)...zaklopala som jej, že sa chcem ospravedlniť za ten včerajšok, že som neprišla..a ona bola úplne super..že sa nič nestalo, že či mám nejaký problém atď..Ja že trochu aj hej...potom sa opatrne vypytovala, a zo mňa to išlo ako z chlpatej deky...tak už to vie...nevadí...
A hej, tie naše obličky. Akurát som si priniesla čajík, aj ty? A ty piješ pivo?:-))))Chutí Ti?:)) Blééééééé:))

iris.

betka,a ty ako? napis nam,povzbudi nas tvoje odhodlanie.
hned pridem,idem po to pivo,lebo sa mi tam nieco hybe! :)))