Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

betka, ja som pila denne tak 2 deci, cez leto jeden deň nič, druhý deň trochu...k tomu všetkému preháňadlá...a nedávno som skončila skoro na dialýze! Jedna oblička nefunkčná, druhá skoro tiež! A to všetko preto, lebo som sa bála, že priberem aj z vody, a nechcela som veľké brucho...
Babenky, už tu nie som, utekám von....Vychodiť výčitky....:(..

iris.

skus.a ked sa bude teraz nadmerne jest,tak,ak si myslis,betka,ze to mozno prezenies,tak prave tie dni by si mala pit vela. pred kazdym jedlom aspon 3-5 dcl vody.tak 10 min.pred jedlom.
miska,ty pi stle a hlavne za tym pitim jedz....vy sa doplnate: betka nezabudni pred jedlom pit, a myska nezabudni za pitim jest !!
:DDDD

iris.

betka,my by sme ti s miskou porozpravali,co vsetko ta takto s oblickami caka.mozes si vybrat,ci jej diagnozu alebo moju,ale ani jedna sa ti nebude pacit. v skole pol litra, a doma liter. zvyknes si,ked sa prinutis.ja som sa naucila tu, pri pc pit...teda,miska ma naucila...hoci trosku skor mohla :))) lebo uz mam problem s jednou. tak sa nalievam a tiez ma brucho tlaci a picha...ale prestava to,lebo som sa zatala ako mulica a idem si za svojim,nech mi to vyteka aj usami :DD

iris.

si zlatá,miska.
mam aj cokoladu, dnes som kupila dve velke,ale nie pre mna. ja som schopna na posedenie schrumat celu alebo celu nutelu!potom mi je,samozrejme,zle. ten cajik ked si uvaris,tak ho pi po duskoch.nie naraz naliat dole hrdlom ako alkoholici leju spiritus :DDD
ako sa ma pete,nevies?

misha

iriska, mne už čajík ani nespomínaj..sice som zatiaľ vypila len 4deci, ale už mi stačííí:((...a pivko Ti ja určite nezávidím, nechutná mi:))..skôr keby si mala čokoládu:))