Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

iris.

miska, faaajn. aka hanba? ten nech sa hanbi,co kradne a zle robi,nie ten, co sa chce liecit. ja sa tiez nehanbim,ze liecim oblicky. uplne jedno aka choroba...vsak aj s tymi oblickami som si sama na vine,ze som malo pila.ale teraz,ked si idem kupit flasu piva lebo je mocopudne,tak sa nehanbim!! nech si mysli,kto chce,co chce!
vyuzi tu pomoc,nepodcenuj ju, moja. mozno prave to bude zlom v tvojej poruche stravovania. nikdy nevies. vidis,kolko podpory a pomoci??? len treba chytit ponuknutu pomocnu ruku. ato uz musis urobit ty sama!!! nik to za teba neurobi. ani mama, ani my....tak sa drzkaj!

misha

Iriska, ty si už tu?:) Akurát som Ti išla odpovedať na sms:)..Takže Ti to napíšem sem. S dr. som sa teraz pri konci v práci rozprávala...podrobnosti skôr mailom..ale..do Vianoc pomoc mať nebudem....A keď mi bude cez sviatky zle, výčitky, alebo sa budem chcieť len porozprávať, mám prísť k nej domov!!! To nikdy, tá hanba...A tiež mi povedala, že akurát včera sa ma chcela opýtať, či nemám problém s jedlom, lebo je to ževraj vidieť...aj na rukách nemám svaly..ale ja sa cítim tak tučná, tak strašne tučná:-( Teraz som dojedla na obed pomaranč, mandarinku, zas sa mi zväčšilo brucho:(..Nóó, a ako sa mi máš dnes ty?

betka20

mishaka nemozes tak hovorit musis si verit a vladnes to ale ked budes hovorit a pisat ze nie tak sa ti to nikdy nepodari :-))

misha

Severka, veľmi pekne Ti ďakujem, si milá..ale....ja na dobrej ceste určite nie som:( Skôr sa rútim do záhuby:( ..aj Tebe pekné sviatky..

severka

to Miska:
sledujem tvoj pribeh a velmi ti drzim palce,a verim ze to zvladnes!Si na najlepsiej ceste,aspon sa mi to zda.Vela stastia a pekne sviatky.

iris.

bola som na "trone" z toho caju. moja,tak pi a neboj zajtrajska. nech sa stane,co sa musi. co sa malo uz davno!
povedz vsetko!