Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

iris.

obidve mate jest a pit,kym sa to neupravi. lebo sa to robi preto,ze ste nejedli a nepili. betka,ak nemas chut na pitie, tak si nachystaj do flase 2 litre vody alebo caju (najlepsie stredat tekutiny) a vypi to. daj si tu flasu na oci a vzdy,ked sa na nu pozries,tak sa napi. Minimalne tu falasu za den!! a medzi tekutiny nerataj kavu a kapucino. tie este odvodnuju!!! za kazdu kavu naviac vypi pohar vody.

iris.

miska,a co rozhoduje o tom,aky hodnotny si clovek? zadok alebo srdiecko?
no nech ma niekto zadok ako z plagatu a povahu ako xantipa,tak je ako prazdna kniha,ktoru nebudem citat len preto,ze obal je krasny,ale vnutri plytke myslienky, a nicim ma nepouci ani nepotesi. skus ist pokecat do nejakej sex temy u susedov,miska. mozno je tam niekto,kto ma krasny nick,a pise,ze ma idealnu postavu, ale ak jeho vyjadrovanie je vulgarne a povrchne,tak sa s nim nemam o com bavit,a rychlo si najdem krasneho cloveka...krasneho lebo ma bohate vnutro,je rozmuny a chapavy.vie pomoct a zaujima sa o druhych. takze take poznamky o zadkoch vychadzaju len z ust tych ludi,co nimi aj uvazuju.
:PPPP - to je pre nich.

misha

iriska, najradšej by som si zasa kúpila niečo na chudnutie:(...Dnes som skončila skoro v lekárni, ale potom som pozrela do peňaženky a uvedomila som si, že som všetky peniaze dala za darčeky...Takže na tie lieky už neostalo...Keby sa mi tá váha zastavila aspoň na menšom čísle a bola stále rovnaká ako táto, ktorú nechcem:(..No, a ak má niekto pripomienky, že som tučná, že v tom a v tom mám veľký zadok atď., potom ma to zožiera celý deň, neviem to obrátiť na srandu:( Nahlodáva mi to mozog..

iris.

betka,a pijes dost tekutin? vies,aj tvoj zaludok bol dost fackovany tym zvracanim,a preto zlenivel. to sa upravi.cim pravidelnejsie budes jest,tak rychlejsie sa nauci travit. ved som pisala,ze zle sa zlym lieci. aj ja...pijem viac caju,a oblicka ma vzdy po vypiti zaboli,lebo sa tam ten nevitany pristahovalec pohybe. ale to neznamena,ze mam pit prestat!! tym by sa to zhorsilo. a s vami je to podobne,babenky.

iris.

no vidis,miska,stale ta nieco taha von z tej tmavej diery.tak mu napomôz.chyt tych lekarov pod krky a povedz im pri najblizsej prilezitosti: pomoc,je mi :(( chcem sa od toho konecne oslobodit! ja by som to urobila. fakt keby sa tvarili,ze nemaju cas,tak im tam rozkopem dvere, a este by ma nakoniec uprednostnili :DDDD
vidis,ja nosim 38,niekedy aj 40 je mi dobra. radsej 38 a budem s kamoskami brazdit klzisko s usmevom na tvari,na ako 34 a doma plakat. ver mi,moja.
a ak by mi niekto povedal nieco,ze mam neviem aky zadok,tak sa mu zasmejem do tvare a poviem: ty si taky zabavny,ze na tento vtip nezabudnem do konca zivota. podelim sa aj s kamoskami,a vzdy,ked ta uvidime...tak vazne vybuchneme od smiechu. diky za malu humoristicku vlozku.
tvoju vahu by som rada vidiet stupat na min.50 kg!!