Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

kikus

kedysi som mala anorexiu, dnes uz je to bulimia...viem, ze je to nebezpecne ale ja sa toho neviem zbavit...uz ma ani zit nebavi...stale je to iba o jedle

mama42

je zvlastne to co si pisala z lekarskeho hladiska o prehanadlach...ze anorexiu a bulimiu maju zvacsa velmi mudre inteligentne dievcata zvacsa gymnazistky...aj moja dcera toho roku maturuje...
to co si tam napisala si napisala ako hotova lekarka...ja sama by som to tak nevedela napisat

mama42

chapem ked niekto nenavidi skolu nenavidi nejakeho cloveka nenavidi ranne stavanie...ale jedlo??? ved kazdy musi jest aj maly mravec ...vsetko co je zive musi jest aby mohlo byt dalej zive inak umrie od hladu

mama42

ewelinka111
chod za tou obvodnou je velmi dobre ze si uvedomujes ze to co robis je zle a ze ta to nici doktorka ta urcite pochopi a posle za odbornikom ona vie aka je to vazna choroba moja dcera sa dostala z anorexie...teda ma sa uz omnoho lepsie a to sa liecila iba ambulantne teda nebola ani na psychiatrii pretoze sme tu chorobu zachytili vcas...ak ti ju zachytia vcas dostanes sa z toho skor ako ked pojdes za doktorkou neskoro
chod prosim ta a potom mi daj vediet ako to dopadlo