Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

betka20

fyzicky.boli ma brucho taka bodava niekedy dostanem aj krc.taka slabsia a bolieva ma aj hlava vcera ma bolela cely den dnes iba trochu.
Po psychickej ale sa mam lepsie nemylsim na jedlo a uz sa mam trosicka radsej

misha

betka, ja to veľmi dobre poznám, to, čo teraz píšeš...Ale veľa som o tom čítala, že to tak býva...Keď sa liečiš, môže Ti byť na začiatku horšie, než keď si bola v tom najhoršom, ale to prejde...ževraj:(..

iris.

betka,aj ja som mala rada dejepis!!! moj oblubeny predmet. preco sa citis horsie,ako ked si vracala? asi este stale nie si celkom z toho psychicky von. ppp je ako zavislost.vyzaduje dlhodobu liecbu. ako zavislosti. uvidis, cim viac casu ubehne,tym sa budes citit lepsie. ale musis zmenit pohlad na seba, svoju hodnotu. nasa mery pisala o tych pozitivnych myslienkach,ktore nam mozu pomoct psychicky.
miska,preco? moze byt,ze som to odhadla dobre?

misha

iriska, chcela som kvôli tomu včerajšiemu prejedeniu sa:-(...a začala som jesť, už nejem denne 1 jogurt:(..tak som bola zvedavá:(...a podľa konfekč. veľkosti? Sú asi zlé číslované, ja neviem. Je mi dobrá 34, ale kupujem si radšej 36, nech mi to je trochu volnejšie..Ale mne skôr záleží na tom čísle, ktoré je na váhe:((..ach yo.(..Keby som nezačala pred pár dňami jesť, stále tá váha mohla klesať, už som bola taká odhodlaná:(..neviem, kto, alebo čo ma "prinútilo" zasa jesť:( Asi to bolo jedno prejedanie, dostala som a teraz...:-(...

betka20

no ja sa dnes tiez drzim pisali sme dnes pisomku z dejepisu dufym ze to dopadne dobre a este som chcela.Preco sa citim horsie ako ked som vracala?

iris.

preco sa vazis? ja mam moje cislo tiez stale pred ocami 60! aj z mojho si sklamana? neboj,to preto vymetame wecka,ze sme neni naucene pit.potom sa nam to ustali.len si musia oblicky zvyknut a naucit sa pracovat s vodou. miska,maj radsej pred ocami svoju konfekcnu velkost-ta hovori za vsetko,na vahu nepozeraj.
aj ja chcem jogurt. to si dobre urobila,jogurty su zdrave. ja som si otvorila flasku steriliz.kukurice! to som odvazna,ze?
co dnes vecer budeme robit?