Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

mama42

criss
chod k lekarke po milionprvykrat sa ti to podari...
NIE JE TO OK..NIE JE
a bulimicky nie su chude..vyzeraju uplne normalne...preto vlastne ani nechapem preco to robia? Anorekticky strasne schudnu..
criss..drzim ti prsty...chod hned zajtra kym nie je neskoro kym si neznicis totalne svoj organizmus...bulimia vraj nici cele telo...( raz som citala nasledky...( na internete..

criss

kolko krat som bola u mojej doktorky, mala som to na jazyku, asi milionkrat, lenze vzdy som si v tom momente pripadala akoby sa ma to netykalo, ze je to OK, ze to zvladam.A vazne na mna by to nikdo nepovedal, nie som vobec nejaka vychrtlina, mam 50 kg pri vyske 160 cm, dakujem betka20.Chcela by som sa zobudit a carovnym prutikom dostat sa z toho

mama42

Kiky
ty mas sancu lebo sa chces z toho dostat... neviem co ta k tomu viedlo ale je to dobre rozhodnutie urcite sa to zlepsi ...fakt ver mi..ale je to dlhodobe...ale pride to pomaly a isto...
kazdy hovori aj laici ze bez odbornika to nejde ty si ho vyhladala a to je to hlavne a ako vychadzas s mamou?? pomaha ti s tym??

mama42

je to dobre.. ze si pribrala:-) fakt .. myslim ze aj to myslenie na jedlo casom prejde...nebude to az take intenzivne..stale si to budes asi kontrolovat ale prejde to ..ak nie stale je moznost ist sa este liecit...ale je dobre ze s tym nieco robis..SOM RADA ZE SOM TU NASLA ASPON NIEKOHO KTO SA LIECI...

kiky

mama:veď ja jem..len občas sa nejako nedá..neviem niekedy mám pocit že sa to zlepšuje niekedy a to častejšie že nie je šance na zlepšenie..mne sa nezdá že by sa to dalo vyliečiť uplne bez toho aby som tak uvažovala nad tým jedlom a tak..podľa mňa stále to v človeku ostane

kiky

mama:chodím samostatne okrem mňa tam nie je nikto,od leta som pribrala už pár kíl takže psychologička povedala že netreba do nemocnice ísť..no ale jedlo si nezapisujem,robila som to tak v lete ale prestala som mne to nevyhovovalo a ja aj tak viem čo som presne jedla..lebo na nič iné ani nemyslím:(

mama42

Asi chodis na tie sedenia?? ste tam asi viacere dievcata....urcite si aj zapisujes co si cez den jedla...asi psychologicka posudila ze nepotrebujes zatial liecenie..tak drzim prsty Kolko teraz vazis a merias?