Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

misha

mama42, ďakujem, vážim si Tvoje slová, ale ja už nechcem...mám na to veľa dôvodov...prepáč....a nechcem tu nikomu "ubližovať", tak by som bola rada, keby sme mňa nerozoberali...A som rada, že sa dcérka má už dobre. Ako dlho ste chodili k odborníkovi?

misha

mama42, niečo by som Ti napísala, ale nemôžem, nakoľko sem chodí moja mama. A keď sem niečo napíšem, príde za mnou a vyhadzuje mi to na oči...Snáď napíšem len to- poznám...

criss

mama42 a dcera bola najskor odmietava, tvarila sa, ze sa jej to netyka, alebo hned chcela, aby to konecne prestalo? A ozaj, vie ze sem takto pises?

mama42

Nie som uzasna...kedysi som chodievala na pokec...a sedela som tu cele vecery...a dcerke som chybala..aj to bol jeden z dovodov jej choroby..teraz uz na pokec nechodim...ale nasla som tu stranku...zlyhala som ako matka..( bola to lekcia pre nas vsetkych v rodine..myslim ze aj pre mna ..mala som svoje problemy..a nepozerala som na deti svoje..ALE ZMENILA SOM SA A SNAZIM SA ROBIT ESTE CO MOZEM...DOMA PRE RODINU DNES TU IBA PRETO SEDIM ZE nie je nikto doma keby boli tak tu nesedim..kazdy v zivote robime chyby aj my matky ...musela som najprv sebe odpustit...aby som potom odpustila ostatnym

mama42

Nie neprisla za mnou..( ale dlho sme sa hadali lebo nechcela jest ...meria teda 168 a vazila uz len 50 kil ona tancovala furt tvrdila ze musi byt stihla kvoli tancu..muz jej povedal ze ked schudne viac prestane tancovat...( boli to vyhrazky..ale zbytocne ona bola vlastne chora...ale vzdy sme dufali ze to nie je anorexia..clovek si to nechce pripustit..ze prave jeho dcere sa to stalo..ja som nasla jej dennik..bolo to hrozne pisanie..( bola v hroznej depresii...a tam som sa o tom dozvedela hned sme isli za lekarkou obvodnou a ta nas poslala za psychologickou

misha

Ajojte, babenky. Len vás chcem pozdraviť a povedať vám, že vám držím palečky.....ja idem dolu vodou:(...ale asi to tak má byť...