Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

kiky

Alti:diky za povzbudenie..ja neprestávam bojovať..to nie..lenm občas potrebujem povzbudiť..cez sviatky som mala aj koláče..bol to boj ale som rada že som si aj dopriala

Alternativa

Dievcata,
tu vidite, ze PPP nie je len "Vase" peklo, ale aj peklo Vasich blizkych. Musite sa CHCIET liecit. nespekulujte, ci sa to da a ako dlho to bude trvat. Da sa to, ved Vam to hovori dalsia mama - mama42.
Kiky,
kedze sa z fora uz dlhsie pozname, musim tu napisat, ako Ta vidim ja: robis krasne pokroky. Nie su to milove skoky, ale ides dopredu. Sem-tam zastavenie predsa je normalne. Musis si verit, a aj vsetky dalsie dievcata.
Mishka,
vies urcite, co Ti chcem povedat - musis chciet a Ty aj chces, len sa nesmies toho vyzdravenia bat. Budes sa raz citit fajn, bude to super. Ver mi, ze sa to da. Potrebujes kombinaciu psychiatricka-psychologicka, urychlene.

misha

mama42, idem sa osprchovať, takže tu už dnes asi nebudem...Ale vo všetkom, čo si napísala- súhlasím s Tebou...Pekný večer...

mama42

VZDY JE NEJAKY DOVOD PRECO BY MAL CLOVEK ZIT..vzdy je ktosi komu by sme chybali keby sme tu neboli...ktosi komu na nas zalezi

mama42

criss
vyliecit sa chcela ale jest nechcela..bol to dlhy boj...vies ona uz ani nebola hladna..a zjest normalnu davku bol velky problem..bojovali sme s tym velmi dlho

misha

To sa za rok tak zmenilo k lepšiemu? Wau...asi to bolo o tom, že ona chcela...mailík som si zapísala...buď napíšem dnes, alebo zajtra, dobre?

mama42

CASTOKRAT PRVOTNY DOVOD TYCHTO CHOROB JE PROBLEM V RODINE...( VZTAH MATKA DCERA...AJ KED SI TO MOZNO NEUVEDOMUJU...SKUSTE O TOM ROZMYSLAT..aky mate doma vztah?? je vsetko ok ..oco ?? mama??

mama42

vie ze tu chodim citat a sem tam nieco napisem...ani nechcem aby vedela ze tu pisem aj o nej ...aj ked je to anonymne..ale pisem to preto ze chcem aby ste vedeli ze sa s tym da nieco robit...aby ste sa z toho skusili ..dostat...ZIVOT STOJI ZA TO...
cely cas tvrdila ze ona nema anorexiu..az ked som nasla jej dennik potom sa to vsetko zlomilo...a vlastne si tu chorobu az vtedy aj ona uvedomila dovtedy si myslela asi ze je OK