Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

mama42

Ja vam tu stale opakujem ...chodte sa liecit...vyhladajte odbornika ....netrpte tolko ...zivot je moc kratky na to aby ste takto zivorili a trpeli... zabudli ste ze zivot je aj pekny???? Ze nemusite mat vzdy iba depresie?? A ozaj mate menstruaciu???? Chcete niekedy v zivote mat deti???? Porodit dieta je ten najkrajsi zazitok aky som v zivote zazila verte mi ... svojou chorobou si to nenechajte zobrat a robte so sebou nieco....vyhladajte pomoc

kiky

betka:súhlasím s mamou..kebyže si dáš obed potom by si sa tak nenahádzala..ja to poznám tiež keď poriadne nejem obed neskôr by som len jedla...držim palčeky aby si vstala,pofúkala kolená a šla na svojej ceste zase o kus ďalej..ja pojdem tiež

mama42

criss
nerozmyslala si o tom ze by si sa isla liecit?? Vidis ze s tym bojujes uz tri roky..tri roky trapenia ...preco sa tak trapis? Preco nechces aby ti pomohol lekar? Preco trpis ak by si nemusela trpiet??
Vela dievcat sa z toho dostane ale musia sa ist liecit

mama42

scheila
Si uz dospela zena mas problem s mamou to ano ale mas uz aj svoj vlastny zivot a vies ze tato choroba je velmi vazna ..preco s tym nejdes za odbornikom?? Ak pojdes za psychologom ti psychologovia maju pohovory aj s mamou ak je problem vo vasom vztahu
drz sa ahoj

mama42

Betka porozpravaj sa o tom so svojou mamou a skocte spolu za obvodnou lekarkou a ta uz bude vediet co a ako dalej ... musis to povedat ...zvladnut to sama je velmi tazke...tusim si nezvracala iba preto ze si chcela dostat menzes a ked si ho uz dostala tak zvracias opat
a to tvoje jedennie dopoludnia ..ty to povazujes za jedenie?? Preco si nejedla teply obed?? Nieco varene?

criss

Ahojte, je zaujimave, ze s anorexiou a bulimiou zaciname kvoli postave ale vacsinou to vazi uplne niekde inde, vela ludi si mysli, ze ked odmietame jedlo, alebo ho vyvraciame, tak si nan ani nepomyslime.Opak je pravdou, isto mi date za pravdu, ze okolo jedla sa nam toci cely svet. Hadam este aj v spanku nam to neda pokoj. Je to strasne, hlavne dostat sa z toho. Mne sa zda, akoby som s tym zacala len vcera a je tomu uz vyse 3 rokov. Tak by som chcela vratit cas, lenze to sa neda a prestat s tym, to robim kazdy den a nejako sa mi nedari. Ako sa to podarilo vam, kt. sa to podarilo?

betka20

SKLAMALA SOM VAS.zjedla som 2biele jogurty paradajku jablko pomaranc ovs.vlocky.to som zjedla do pol tretej potom som uz nechcela nic no prisla piata hodina zjedla som 3 chcleby a pirohy a tri keksy.Prislo mi zle a vyvracala som to.Boli ma strasne brucho a hrtan

scheila

ďakujem forever, máš pravdu je nešťastná sama zo seba a preto ničí aj môj život, ale ja jej to ďalej trpieť nebudem ako sa dnes máš?

forever?

maga: hola! aj ja fajcim, co uz. vyberam si vzdy to mensie zlo... najlepsie je sice nesmrdiet od nicoho..ale... raz mi kamaratka povedala- ty sa vzdy musis nejako nicit? najprv nejes, potom fajcis! hroza..:)

betka20

ahojte uz viem preco som sa prezierala.Bol to tyzden pred menzesom a dnes som ho dostala.Cely den som vobec nebola hladna.