Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

maga

Ahoj forewer pamatas si ma?Ja som pisala o tom ze by som sa chcela dostat z bulimie ty si mi poradila psychologa-fakt inak uz dost dlho fajcim pomaha mi to tolko nejest ibaze mojej rodine to samozrejme vadi mamine braskovi fotrikovi ale ked s tym prestanem bojim sa ze zas sa budem prezierat a radsej smrdim od cigariet ako od zvratkov...

forever?

scheila, prepac, ja som musela odist. je to pravda, ide tu len o TEBA. je to tazke, chapem ta, je to tvoja matka a neda sa od nej len tak utiect. skus zajst za psychologom, ktory mozno nema specializaciu na ppp, pretoze by ti, snad, stacilo,vyrozpravat sa. bulimia je tu pridruzeny problem, preto treba riesit ten prvy, ktorym je tvoja matka. nevysvetluj jej, preco nejes, alebo preco zvracias, nebav sa s nou o tom, sama vies, ze to k nicomu nespeje. skus ignorovat jej reci, je to tazke, ale je to ta najlepsia taktika pre takychto ludi. ona je pradvdepodobne nestastna sama zo seba, preto potrebuje ovladat ostatnych ludi a ty, ako jej dcera, si pri nej, preto si "prva na rane".

strach

Ahojte, babenky. Prosim vás, myslíte, že senný list- prírodné preháňadlo je rovnako škodlivé ako tabletky? A prepáčte, že vám ruším diskusiu..rada by som tiež pomohla, ale práve teraz som dosť "mimo"..

anka

mame mozno vadi,ze si odisla,ale vobec nejde o mamu alebo niekoho ineho.ide len o TEBA...ked ti robi yle ako sa k tebe sprava,tak jej to povedy a ked ta bude urayat,tak sa s nou nebav,aspon ja to tak riesim

anka

to je naozaj blbost,lebo kaydz sa preje,ked dlho neje pravidelne a kolko mas rokov,nemohla by si z domu odist,aspon docasne

scheila

Ja som chodila k dvom psychiatrom, ale ja nepotrebujem tie lieky od jedných som nejedla vôbec nič takže ani nezvrackala a od druhých som bola nervózna , že som sa vôbec zobudila, alebo, že svieti slnko, môj problém je moja matka aj včera mi vykračala, že mne je len stále zle a opovážim sa na silvestrovskej zábave nejesť tak uvidím, ...no nechápe v čom lietam na vec má vlastný názor "žerem lebo sa nudím a neviem kedy mám dosť a keby som toľko nejedla nemusela by som zvracať" Totálne mylný obraz doháňa ma k šialenstvu