Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

[zruseny22]

Ahoj, Melissa86, veľmi dlho som tu nebola, nakoľko niekto písal v mojom mene a nemohla sa brániť, nakoľko nemám dôkaz... veľmi mi to vtedy ublížilo. Čiže teraz sa budem len prihlasovať. Pozerám, že si ma hladala.....

melissa86

ahoj zujka to som rada,ze si sa ozvala.trochu som si este pozerala stranky,ked som sem pisala kazdy den,ked som pisala s mishou ,kiky,alternativou aj tebou.ja som som z anorexie von,teraz pred 2 rokmi mi diagnostikovali dusevnu chorobu,beriem antipsychotika pribrala som z toho 20kil,teraz uz beriem ine lieky,tak to ide dole ,ale teraz zas dako priberam,psychiater mi povedal ze toto je uz mojou vinou,nie liekmi..takze vyzeram ako vyzeram.zaujimalo by ma co je s ostatnimi ,a alternativa sem este pise?mala som ju rada.drz sa zuju,niekedy tu mozme zas popisat,aj ked u mna anorexia bola neliecena,hmm.tak sa tesim zatial pa avinka

zuju

ahoj neviem kde zmizli vswtci i tema moc uz nekecam s ludmi tu, ja sa mam ok prejedam sa to je pravda ale nie nejak bulimicky skor mavam zachvaty ked zjem nieco sladke, alebo slane maso a tak teraz tiez 100 g sunky polievka a cokolada, nie je to vela skor su to take male zachvaty, a hlavne nekvalitna strava co sa uz dotyka aj mojho zdravia, ale asi to ma tak byt a riesim to pomaly nenasilne

Ramona

Susannah: svojpomocna skupina pre ludi s PPP (prejedanie, bulimia, anorexia) je kazdy pondelok a stvrtok od 8 do 9 vecer na Cukrovej 2 v Bratislave (zvonit na \"kancelaria\"), funguje uz niekolko rokov velmi dobre.. prist moze kazdy kto sa chce uzdravovat, pouziva sa tam 12 krokov (a cely uzdravovaci program) Overeaters Anonymous.

melissa86

ahojte,kam zmizla tema anorexia bulimia boj vyhras?zuju ako sa mas a co je s mishou? dlho som tu nebola,mala som nick avinka.pise sem este alternativa?caute