Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

[zruseny22]

melissa, neviem, či to tu chcem všetko zverejňovať, skôr nie... mailík mám vysvietený, tak si klikni, ale nebudem ho tu dlho nechávať, nakoľko tam mám celé meno. Napíšem ti na mailík, keď mi ho pošleš:-)

[zruseny22]

melissa, ja ok nie som:-( Zopakovala som si cez leto hospitalizáciu, za krátku dobu som znova zkĺzla a tak teraz bojujem, teda snažím sa.

[zruseny22]

avinka, už mám inú mail. adresu, ale idem pozrieť na atlas, určite ti odpíšem. Teraz som v Ba, už rok. Keby si sa chcela stretnúť, môžme zrealizovať.

melissa86

ahoj cry,alebo misha ako chces.ako sa mas?mohli by sme niekedy popisat?pisala som ti aj mail na atlase,ale neviem ci ti este funguje.prislo ti to?.niekedy tu mozme zase popisat,budem rada.ako sa mas? ja dost na ....diagnostikovali mi dusevnu chorobu a zo antipsychotik som pribrala 20kil...brala som zyprexu,teraz serdolect a ine.dokoncujem si skolu..robota ziadna a tak.budem rada ak zas popiseme,ty sa ako mas?si z ba?papa avinka si tu?