Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

melissa86

miska keby si vedela kolko vazimm tak odpadnes.mozem sa opytat kolko vazis?zmenilo sa to?musis pribrat? ci chces chudnut?ci ako?ja by som teda urcite mala schudnut,mam nadvahu.

melissa86

ty mas na facebooku fotku toho micky mousa?alebo to bola ina baba.oki.dnes som bola u neurologa ci nemam aj epilepsiu ,ale nemam bola som na eeg.a je to ok.tak som rada,bo mam take problemy vies.napises mi aj kde studujes? ci to do mailiku,uz som ako ty:)

melissa86

miska si tu?a prisiel ti moj mail na gmail?dufam ze hej.prepac chcela som ti sem odpisat no nesiel mi odoslat prispevok.a ty studujes alebo pracujes? napis mi do mailu oki?ja som mala aj schvaleny invalidny dochodok ,lenze som nemala odpracovane roky na to,takze nist.napis mi nieco o sebe oki? tesim sa /papa avinka