Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

ladyinred

Ahoj Cry, moja, aj ja bojujuem, zatiaľ doma, pribrala som už dve kilá :-), aj sa toho desím aj to chcem, uvidíme ako budem pokračovať, lebo od januára ma doktorky tuná zo Spirare posielajú na pribratie do nemocnice...bojím sa...

[zruseny22]

Tak veľmi sa chcem liečiť, tak veľmi:-( A už mi v tom nikto nepomôže, môžem si za to sama:-( Je mi to tak ľúto:-(

[zruseny22]

Ahoj, melissa, bola som pár dní na liečení, stačila som podpísať reverz kvôli jednému hlúpemu pribratému kilu za týždeň a veľmi, preveľmi toho ľutujem. Urobila som jednu veľkú hlúposť.

melissa86

ahoj miska.ako sa mas?dlho som sa neozvala,mala som skusky,hadam som presla.teraz sa musim vela ucit,ved vies..v chudnuti sa mi nedari,ked som v strese mam chute na vsetko.a teraz mam stresu az az...napis ako sa mas?bola si uz na vianocnych trhoch ? ja dnes so sestrou a s jej babatkom,ma 3 mesacneho synceka.papa ozvi sa

[zruseny22]

laidyinred, v stravovaní sa mi nedarí, mám chuť do seba nacpať preháňadlá:-( Chce sa mi zomrieť, nedá sa mi učiť, som z toho zúfalá a stále unavená. Viem, že si sťažujem, ale už neviem ako ďalej:-((((((( Bolí ma vnútro, duša.

ladyinred

na obed som mala zapekaný karfiol so zemiakmi a kapustovým šalátom, teraz na olovrant chrumkám môj obľúbený šalátik - nastrúhaná mrkva, jablko a hruška a posypať to orechami a slnečnicovými semienkami...mňam:-)

melissa86

cry si tu?ako dopadla skuska?a ako sa mas? citala som ze alternativa sa vratila,to som rada,len ja nie som zaregistrovana,tak tam nemozem prispievat.avinka

melissa86

ahoj misi,musis sa mat rada,taka aka si.inak to nejde.mas to v hlave.neviem ako by som ti pomohla,ja tiez mam co hovorit..papa pak napis ako dopadla skuska.