myslite ze mi hrozi anorexia?

alenaaaa

ahoj lenik...nevie o tom niktoo a nikto mi nic nedava najavo..lenze ja sm taka ze ked zjem co len banan lamem si nad tym hlavu ci som urobila dobre...a hrozi mi anorexia alebo nieco podobne?a dakujem za odpoved potesila si ma

lenik

alenaaa odkial si? k tvojej vahe sa vyjadrovat nebudem pretoze vies o tom ze si vychudnuta len chces aby sme ta tym povzbudili ked ti to este povieme:) neboj poznam;)
nebudem ti hovorit "mudre" reci pretoze sama na sebe poznam ze ich uz viem naspamet ale NEJDE TO si ich privlastnit vsak. Ale naozaj tymto si len spomalis metabolizmus a nebude sa ti vobec darit chudnut, skus jest pekne zdravo nemusis neviem ake bomby kaloricke ale zdravo! a udrzis si krasnu postavu a najme budes zdrava a konecne stastna
vie o tom niekto v tvojom okoli? pozor aby si sa nedostala tam kde by si si to nikdy nepriala- som v podobnej kasi ako ty ale hranice mam urcene a snazim sa ich nechat tam kde som si ich urcila

pusate

alenaaa,ty si neni bulimička ale si anorektička pretože bulimičky vracajú a anorektičky obmedzujú jedenie...ps.tvoje BMI je 16,2 tak že si dosť chudá a isto nemáš velké brucho. skus si merať obvod pásu...ak máš do 65 si ako modelka

alenaaaa

JE TO BULIMIA??MAM 13 ROKOV MERIAM 161CM A VAZIM 40KG.V POSLEDNOM CASE SA STALE NA SEBA POZERAM A SOM V STRESE UZ ASI OD FEBRUARA.STALE SA POZERAM NA SVOJU POSTAVU VIDIM SI TUCNE BRUCHO PROSTE NEVIEM NEVIDIM SA VELMI CHUDA.KED SI DAM AJ NEJAKY TEN CHLEBIK NAVISE TAK ROSMYSLAM CI SOM NAHODOU NEPRIBRALA...CASTO AJ VYHADZUJEM ROHLIKY ALEBO SPLACHUJEM A ZJEM LEN NAPRIKLAD PARADAJKY OSTATNE VYHODIM..NEVIEM CO SO MNOU JESTALE PLACEM A TRAPIM SA NAD SEBOU SKUSALA SOM AJ ,,SAMOVRAZDU,,AKO TAKU NIE DOCELA REZALA SOM SI RUKY ALE NAPISEM TO TU CHCEM SA ZMENIT ..JE TO BULIMIA?ALEBO CO? PROSIM AK TU JENIEKTO SCHOPNY MA DOPREDU INFORMOVAT NAPISTE MI ASPONA NO HROZI NIE NEHROZI..DAKUJEM VAM PEKNY DEN:)

slniecko326

preMIMMKA
Ahooj prosim ta co si robila ze si tak krasne schudla ??ja cvicim jem 4 krat denne a nechudnemani gram a touz trva rok ,prosim ta napis mi ako si to dosiahlabudem ti moc vdacna.
moj email. slniecko326@hotmail.com

pusate

mozno mas evka,ale to sa neda zistit len podla vychudnutosti...ake mas stravovacie navyky? lebo ak normalne papas a nevracias tak si neni anorekticka.iba mas taky metabolizmus...este by sa to dalo urcit podla vnimania svojho tela. uvedomujes si ze si vychudnuta? alebo si myslis ze este musis chudnut ako ja. vazim asi tolko co ty az na to ze meram iba 151cm ale ja som kedysi bola anorekticka aj bulimicka-mala som 29kg ale bola som na lieceni asi pred rokom to bolo. mala som 16 rokov.

martina25

Ahoj, neviem, či máš anorexiu, to by mal posúdiť odborník. Ale určite máš podváhu a to poriadnu!!!!!!!!!!!!! Svoju BMI si vypočítaj: váha (41): výška na druhú (2,9929) = 13,6, t.j. podváha. na tvoju výšku musíš aspoň 20 kg pribrať. A to myslím vážne!!!!!!!!!! Uvedom si, že je to pre tvoje zdravie škodlivé a určite sa tvoja váha nepáči okoliu. Čo ty na to? Nezmeníš to?

kozliatko

ooo,
Na 100 percent ju nemas ale tak na 50-60 hej...presne ako som napisala aj s NIEKTO...je to Mentalna anorexia,...cize aj o mysleni v hlave,vysledkom coho je vychudnutost a vo vecsine pripadov nasledna smrt.Uz len to ze mas vycitky pre kusok kapusty,je krasnym prikladom ako nabehnut na anorexiu...Ja som si nou "pekne krasne" presla

ccc

neviem ci som v dobrej teme a ani na dobrej stranke no som zmetena .. mam pocit ze som v poslednom case uzavreta, aj kamaradi mi hvooria ze som ina , s malo veci sa viem tesit, stale myslim len na jedno , vaha cisla, dneska som mala mysku musli a kapustu .. a som sklamana ze som si dala kapustu ..mam pocit vini.. ale neriesim to jak niektore baby vracanim a podobne ..mam pocit ze som sa najedla az az .a tak to riesim tak ze nadruhy den si dam zas menej jedla .. cize napr len musli alebo nieco male .rajcinu a tak ..ale nie som chuda ..cize anorexiu ani nic nemam . pisem sem len preto ze mam pocit ze ma nikdo nechape, a v niektorych veciach sa zhodujem z inymi babami ,. ale anorexiu ci bulimiu nemam na 100% ... som zdrava baba len myslienky mi hcodia trochy krizom a neviem ci je normalne furt mysliet kde mi trci ,,tuk" abo nieco take.. tak len preto diki