myslite ze mi hrozi anorexia?

cate moss

Mimmka dakujem, chcela by som mat okolo seba takych ludi ako si ty :-) Uz som bola u dietologa, aj mi presne urcil jedalnicek. Bohuzial sa mi to nepodarilo dodrziavat. Nemam motivaciu, nemam ani silu.

mimmka

cate moss.. moja, je mi luto, ze sa k tebe ludia spravaju tak hnusne. ja mam uz od mala par kileciek navyse... meriam 1,6 a vazim 90 kg. Ale rozhodne som sa neuzavrela do seba, ani sa nestranim ludi.. a ani oni mna. Je to vsetko o tom ako sa ty chovas k inym. Ak dovolis, aby Ti ublizovali, budu Ti, ak im dovolis, aby ta mali radi, budu. Mam vela kamaratiek, znamych.. mam manzela, dieta. Nikdy v zivote som nemala depku z toho, ze som baculka. Samozrejme, ze som obcas /dost casto:)))/ zatuzila byt stihla a obletovana.. lenze rada sa napapam. A drzala som aj diety, niektore zabrali /90-dnova/, ine nie /tych bolo tolko, ze to ani nebudem vypisovat/. Nuz co narobim. Mala som aj ja par spoluziaciek na strednej, ktore mi "dobromyselne" hovorili, ze mam velky zadok.. tym som povedala, ze niekto je tlsty, iny zase sprosty:)) A zila som si svoj zivot. Nikto na svete ta nebude mat rad len pre Tvoje vysportovane telo alebo krasnu tvaricku, len pre to, co mas v sebe. a mne mozes verit.. viem o com hovorim. Poobzeraj sa po okolo, urcite tam najdes podobne "postihnutu" osobku ako si ty. Alebo sa prihlas do nejakeho kruzku.. trebars kde sa cielene venuju ludom s nadvahou.. v Bratislave asi s tym nebude problem. Drzim Ti palce a ak si budes chciet niekedy pokecat, kludne sem napis:))

cate moss

Dik anetka... Ja viem ze musim zacat sama od seba, ved nemozem vsetku vinu zvalit na mamu, som dospela. Ale je to tazke. Musela by som schudnut aspon 40 kg. Nechodim von, lebo ludia sa po mne obzeraju, deti sa mi vysmievaju. Zijeme v Bratislave, tak ani do prirody si nemozem vyrazit zabehat si, lebo vsade su ludia. Nie je tu nejaka baculka?

aanetka

cate moss...odkial si? ja viem, ze sa citis zle, trapne a tak...ale ak chces tak tu na fore mozes si najst kamaratky, s ktorymi si budes aspon dopisovat a mozno by sa s tebou kludne aj niektore stretli, co je to za hanbu??? No a co, ze tak vyzeras, pre niekoho to naozaj nie je az take dolezite, ze ako clovek vyzera , ale dolezite je to co ma v srdiecku....jedine co by si mohla spravit, je mozno osamostatnit sa, preco byvas spolu s mamkou? hmmm? zrejme nechces aby ostala sama, vsak? tak ked je to tak, tak jednoducho, skus zmenit aspon na zaciatok trosku svoj jedalnicek a prestante kupovat take kaloricke veci , sanzte sa zmenit obe svoju zivotospravu....a ked mama nechce a jej to takto vyhovuje, tak to skus sama....skus vela pit , musis trosku stiahnut zaludok....no neviem este co viac ti napisat, mozno este neskor ma nieco napadne a mozme potom este popisat...a urcite sa tu najdu aj ine baby, ktore s tebou radi podebatia...

cate moss

Aspon keby som bola v tvari pekna, mala by som motivaciu schudnut, no vyzeram ako skareda betty, ba este horsie, Quasimodova sesternica :-((

cate moss

Arwen.... to uzasne som nedala len tak pre paradu do zatvorky, svoj vek som uz uviedla a to ze mam takyto zivot, za to si mozem sama. Hanbim sa za to ako vyzeram, nechcem s tym zatazovat svoje okolie. A ako si mam hladat kamosky, ked na strednej som bola vsetkym na smiech a ludia sa stitia toho, byt mojimi kamoskami. Porad please.

Arwen

cate moss, vzdy je cas zmenit svoj styl zivota. Zacat zdravo jest. Ja mam opacny problem ako ty. Meriam 172 a vazim 54. Bojim sa, ze nebudem moct mat deti. A napchavam sa doslova. Ale uy sa snazim jest pravidelne. Ty by si hlavne nemala jest veceru:)A ze nemas kamaratky, tak to je mozno aj tvoja chyba. Nemala by si s koli svojej vahe uzatvarat do seba.Aspon si myslim, ze to robis. Kolko mas vlastne rokov?