dieta mi nechce pit mlieko

Bionetla

To potom je fajn, lebo ja v tomto, ze kolko coho treba davat, tak ja som na to akvariova rybka, mam problem si niektore veci nejako zapamatat, ulozit v hlavke a hlavne chcem aby vsetkeho bolo dost :)

weeendyyy

To potom asi zbytocne kvoli tomu letiet nebudem, to sa popytam radsej len v lekarni na to, ved aj tam by mi mali vediet co to o tom povedat, ked s tym robia, ked to tam maju, no nie? :)

marianina

Baby viete čo mne nejde do hlavy? Jak sa doba zmenila. Jak aj deti sa menia, iná generácia jak my. Že všetko sa postupne mení. Aj čo sa týka zdravia aj stravy, tak také rapídne zmeny.

Prisca14

Nie je to potrebné.. Obsahuje presne také množstvo vápnika, koľko dieťa potrebuje.. Presne je aj dávkovanie napísané na sirupe, že koľko je odporúčaná denná dávka.. Čiže nemusíš sa stresovať tým, že čo ďalej.. Či ešte niečo viac.. :)

Bionetla

Prisca to staci mnozstvo vapnika dietatku z toho sirupu? Nie je potrebne potom uz vymyslat ako dostat do neho dalsi vapnik nejako v strave?

zdeni_richta

katarina to mam taku jednu kamosku..co so vsetkym hned leti..co sa na vsetko pyta lekara na jeho nazor..ta tam chodi uz pomaly jak na klavir..som zvedava ci bude tak isto sa spravat..ked budu mat druhe..toto este si tak hovorim ze mozno panikari lebo je to jej prve dieta..ze chce mat istotu..ale niekedy sa mi to uz fakt tiez zda cez..

Prisca14

Pozri.. Môžeš sa na to aj doktora opýtať.. Aj keď nemyslím si, že je to potrebné.. Sú to vitamíny.. Tie sú dôležité a myslím, že každý jeden doktor by mi v tomto dal za pravdu.. Alebo ak nie lekár tak rodič minimálne..

katarina22

O niektorých veciach, čo sa detí týka je dobré sa s lekárom porozprávať, to kvitujem, to som názoru, že to proste treba, aby sme si boli ako mamičky isté, či robíme dobré, ale zase to netreba preháňať a letieť hneď so všetkým za ním :)

weeendyyy

Aky vesely obal. Paci sa mi, len by som rada vedela ako to je napriklad s lekarom, je potrebne aj taketo vitaminy radsej konzultovat s lekarom, ci to odporuca, ci to bude vhodne??

Prisca14

Pozri máš na to svoj názor.. Ja ti ho neberiem.. Ale aj ty rešpektuj to, že ja mám svoj.. :) Demi dávam dcérke sirup, ktorého ti posielam aj fotku.. Obsahuje vápnik, vitamín D, vitamín C, čiže všetko, čo dieťa potrebuje v tomto veku.. Pri tom nemajú byť aké vedľajšie účinky, keď sú to vitamíny, ktoré detskému telíčku pomáhajú.. Podporujú zdravíčko..