dieta mi nechce pit mlieko

prieskumnicka

-demi123- Myslis sirup Kalcium-D, o ktorom ti pisali? Davam ho aj ja obom mojim detom, aj Tobiaskovi aj Barborke, je pre deti vhodny od troch rokov. Od troch rokov do siestich sa dava jedna cajova lyzicka jedenkrat denne :)

demi123

môžete mi prosím napísať jak je to vekového ohraničenia? že akým deťom je možné dávať vitamíny v takejto forme? lebo asi to bude nejako vekovo limitované nie? teda nie limitované, ale neviem ako inak by som to mala nazvať aby sme sa pochopili čo myslím :)

matitima

hanuschka podľa toho, čo mi dievčatá písali svoje skúsenosti a čím si prešli, tak myslím, že by to mohlo byť fajn, mne osobne to za vyskúšanie stojí, naordinujeme a uvidíme samy doma, čo to povie, ale myslím, že by to mohlo byť v pohodičke :)

weeendyyy

Bola som v lekarni, informovala som sa na to a uz aj som kupila. Bude to takto asi najlepsie, nebudem si to zbytocne komplikovat, ze este s lekarom, to preberat, ked mate taketo skusenosti, dam si od vas radsej poradit :)

hanuschka

Tak uz ked je problem teraz, tak teraz tomu venovat pozornost a zachytit to este v tomto stadiu, hej? Myslis, ze ten sirup je pre toto vhodnou variantou? Vhodnou alternativou?

matitima

hanuschka poviem ti tak, že ja stresujem, mám z toho obavu, preto som tu preto som sa aj báb pýtala ako to riešiť a potešili ma tým, čo mi napísali, už sa chystám tento týždeň, že nám domov zaobstarám sirup Kalcium-D, o ktorom tu písali, len ešte som nemala cestu okolo lekárne, zajtra by som to chcela vybaviť, aby čím skôr sme ho mali doma a aby som ho naordinovala :)

mon12ika

Neskôr to nedobehne. Tých vitamínov je veľmi veľa, ktoré deti z mlieka majú a je za mňa aspoň teda problém ak ich v istom období nedostávajú. Najmä keď sa bavíme o škôlkaroch. Treba to včas podchytiť a dať deťom tie vitamíny v inej podobe, len aby ich hlavne dostali!!

hanuschka

Myslite baby, ze je na mieste robit miernu paniku, ked dieta v istom veku nechce pit mlieko? Myslite, ze casom nie je mozne aby sa to nejako upravilo? A tym padom by dobehlo ten deficit potom neskor?

norikka

Ako sa to hovori nie je kazdy den nedela, ani oni nemaju furt svoje dni, cize necudujem sa tomu. Ale o to nejde dolezitejsie je to aby sme sa dostali k tomu k comu potrebujeme. Aby nase deti mali dostatok vsetkych vitaminov a aby im zdravie sluzilo, lebo to je najviac - mat zdrave a stastne dieta!

zdeni_richta

weeendyyy ako si napisala..zbytocne by si letela..aj v lekarni ti k tomu povedia jasne..s tym neni problem..aj ked samozrejme tiez dost zalezi aj od lekarnicky..lebo tiez uz som sa s kadejakymi stretla..ale tak stava sa aj mne ze niekedy nemam chut sa vykecavat s ludmi..tak mozno aj oni mavaju take dni no..ale myslim, ze aj keby si rovno kupila tak nestratis nic.. :)