dieta mi nechce pit mlieko

martina.d

ale počas celého roka a mali by sme sledovať aj to, čo deti jedia a nejedia, lebo fakt keď nespozoruješ, že neriešiš ako mamička, že napríklad nepije dieťa mlieko, tak sa tým oberá o kopu prospešných vitamínov, ktoré tomu telu chýbať budú :(

katarina22

Keď je to celkovo v kolektíve, medzi deťmi, kdekoľvek, nie len v škôlke je to takto. Ale aj keď by si išla s deťmi niekam na nejaké to detské interiérové ihrisko, čo teraz ich je ako maku, tam tiež môže byť zdravie skúšané, predsa tiež kopa detí, cudzích, tožvie s akou imunitou :/

matitima

niekedy je problém, záleží aj od nálady, aj od chuti, niekedy nie je problém napríklad banán zjesť a niekedy ani za svet, ale ponúkam, snažím sa aj ovocie dávať, nenútim, ale ponúkam a myslím, že to je fajn cesta popri tomto sirupe :)

prieskumnicka

-demi123- Myslim, ze kazda jedna matka z nas toto pochopila ako si to myslela. Lebo je to uplne normalna a realna vec, co nas zaujima, predsa by sme skolkarom nedavali nieco, co nie je pre nich, no nie? Aspon ja nemam odvahu hazardovat s tymito vecami, ktore nie su pre deti priamo urcene.
-ariianka- Ako si napisala, lebo potom v skolke je to zdravie dietata ovela viac skusane, ked je v kolektive s mnohymi detmi. Ano ano :)

demi123

prieskumníčka díky ti! myslela som presne to :) obávala som sa toho, či pochopíš, čo som myslela s tým vekom, ale ako vidím úplne v pohode sme sa pochopili, čo je super :) obávala som sa toho, či nebude od vyššieho veku, ale je super, že už škôlkari ho môžu!

janulienocka2

Samé vitamíniky na fotke ako pozerám, s ovocím nemáte problém?
Myslím s jedením? Lebo už aj to čoraz viac počúvam aj od kamošiek, že deti čoraz viac aj ovocie majú problém papať.
Keď dávkovanie je napísané na kávovú lyžičku, tak asi ani nejaká odmerka alebo niečo aké k sirupu nie je, či?

matitima

jasné, už ho mám kúpený, už ho aj dávame, som sa poponáhľala aby sme začali čo najskôr, lebo myslím, že už som to dosť dlho odkladala, dosť dlho som čakala a nechcem aby malá mala nedostatok tých vitamínov, ktoré pre zdravie proste potrebuje :)

hanuschka

Ides ho teda kupovat a nasadit? Super, potom mi daj teda vediet ked ho zacnete davat, ze co nan hovorit, aj chut ma zaujima, ci nie je problem s uzivanim, ci chutovo to deticky tiez zvladaju :P

ariianka

to je take idealne od veku, ked ide dieta do skolky akurat, co? tak, ze vtedy bude mat vsetky vitaminy, aj ked niektore jedla proste mu nesmakuju, to je super :) potom vo vyssom veku sa ta davka, celkovo to davkovanie musi asi zvysit co?