dieta mi nechce pit mlieko

martina.d

nejako skoro to netreba, zbytočná panika, že skôr, od troch rokov je to podľa mňa úplne optimálne, v tom čase to bude mať vplyv aj na kostičky, aj na imunitu dieťatka, čo je podľa mňa dosť podstatné, tak nepanikár :)

weeendyyy

Yorka podla mna to nie je treba tak skoro a uplne staci, ked vapnik a podobne vitaminy zacnes riesit az ked drobec zacne chodit do skolky, proste v tom veku okolo troch rokov, tiez som to tak urobila a myslim, ze som urobila dobre, nemam pocit, ze by som nieco zanedbala :)

yorka

tak teraz sa v tom celkom stracam, ked jedna mi pisete, ze od malinkata, druha, ze staci od skolky v podstate, tak teraz neviem, ze ci radsej nieco medzi tym alebo jak :/

alexina

prieskumnicka, to potom na teba dobre, zaujimave informacie vyskakuju jak tak pozeram, neviem kedy by som sa ja dostala k niecomu takemu, ze co ma ake vitaminy, co ma viac, co by bolo lepsie, len zase ja prizeram aj na tu chutovu stranku, aby som deti nemusela nutit, tlacit im nieco, co nechcu

jessica19566

Ďakujem za doporučenie. No vyzerá to tak, že budeme musieť prejsť na to umelé. Moje už fakt vôbec nechce.

enrikap99

budes muset skusit prikrmit umelym mliekom. Mne sa osvedcilo toto sunar. sk/dojcenske-mlieka-premium/ a sadlo nam na prvy krat. Ine som ani neskusala uz potom.

jessica19566

Bohužial nas postretol ten istý problém, a to že mi synček odmieta piť mlieko. Za deň zje trošku príkrmov vo forme zeleninky a pod, ale nestačí to.

matitima

osobne si myslím, že to nie je treba, keď sú detičky ešte také malé, ale keď už začnú chodiť do škôlky, medzi deti, tak vtedy by som povedala, že je na dopĺňanie vitamínov takýchto akurátny čas, že proste práve v takomto období to potrebujú :)

Bionetla

Kedy to je vhodne? My sme zacali od troch rockov a myslim, ze to je take optimalne. Davame sirupcek Kalcium-D, ktory okrem vapnika obsahuje aj vitamin C a D, co su tiez podstatne vitaminy v takomto veku.
Papa len tento sirup, co ty davas obsahuje len cisto vapnik a podla mna pri detoch je fajn kombinovat ho aj s inymi vitaminmi ;)