PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

panča

blizim sa k tomu veku, takze moja rada znie : POZITIVNE MYSLENIE. Bez neho nepomoze nic. Naco plastika, ak sa clovek neciti stastny? Na to, aby ho bolelo pri kazdom geste, ci mimickom pohybe tvare? Nie, kym sa nebudes citit stastna a volna, nikdy to nebude ono. Takze co tak zacat tym, ze kasles na vsetkych okolo seba, zatvoris oci a pokusis sa mysliet na nieco krasne, co si prezila, alebo este len mozes prezit ?Ja uz na to myslim, len nemozem zatvorit oci, lebo neovladam prstoklad :DD.

Pomysli na každú z týchto vecí, skôr než
prejdeš k ďalšej. Vďaka týmto myšlienkam
sa budeš cítiť lepšie, hlavne vďaka tým
posledným.

1.. Zamilovať sa
2..Teplá sprcha
3..Žiadna rada v hypermarkete
4..Niečí zvláštny pohľad
5..Dostávať poštu
6..Cestovať dlhou krásnou cestou
7..Počuť svoju najobľúbenejšiu pesničku
v rádiu
8..Natiahnutá na posteli počúvať, ako
vonku bubnuje dážď
9..Zazrieť vo výklade sveter, ktorý sa
ti veľmi páči, zlacnený na polovičnú
cenu
10..Telefonát z veľkej diaľky
11..Skvelý rozhovor
12..Pláž
13..Nájsť päťstovku vo vrecku kabáta z
minulej zimy
14..Smiať sa sama pre seba
15..Prijať o polnoci telefonát, ktorý
trvá celé hodiny
16..Utekať v daždi
17..Smiať sa úplne bez dôvodu
18..Mať niekoho, kto ti vraví, aká si
úžasná
19..Smiať sa vlastnému vtipu, ktorý ťa v
duchu napadol
20..Priatelia
21..Náhodou si vypočuť niekoho, kto o
tebe hovorí niečo pekné
22..Zobudiť sa a uvedomiť si, že môžeš
spať ešte niekoľko hodín
23..Prvý bozk (či už je to úplne prvý,
alebo tiež s novým partnerom)
24..Spoznávať nových priateľov alebo
tráviť čas s tými starými
25..Hrať sa s novým šteniatkom
26..Mať niekoho, kto sa hrá s tvojimi
vlasmi
27..Snívať tie najsladšie sny
28..Horúca čokoláda
29..Výjsť si autom s priateľmi
30..Hojdať sa v hojdacej sieti
31..Rozbaľovať pod stromčekom vianočné
darčeky
32..Ísť na naozaj krásny koncert
33..Vymieňať si intenzívne pohľady s
niekým neznámym
34..Dostať u svojich priateľov domáci
koláč
35..Tráviť čas so svojimi najlepšími
priateľmi
36..Vidieť úsmevy a počuť smiech svojich
priateľov
37..Podať si ruku s niekým, koho si
veľmi vážiš
38..Náhodou stretnúť starého priateľa a
zistiť, že určité veci (zlé i dobré) sa
nikdy nezmenia
39..Vidieť výraz tváre niekoho, kto si
práve otvoril darček, ktorý si želal
najviac zo všetkého
40..Dívať sa na východ slnka
41..Milovať sa, milovať
sa........milovať sa.....
42..Vstávať každé ráno a byť vďačný za
ďalší nádherný deň

delphia

jasminn, nemusime ist az k Trumpovej na pochopenie faktu, ze zena moze mat geneticky podmienenu peknu plet, ked pracuje napr. v prasnom prostredi, fajci, rada si vypije, neodlici sa dostatocne pred spanim, casto a dlho vystavuje svoju plet UVA a UVB ziareniu bez ochrany,k tomu ak ma aj ine ochorenia- napr. obliciek (mozu byt opuchnute ocne viecka a tmave kruhy), pecene (pigmentove skvrny), berie HAK (fotosenzitivita pleti), atd., atd...
myslis, ze bude mat napriek tomu vsetkemu plet vzdy krasnu len preto, lebo to ma tak geneticky dane???

jasminn

delphia - pozri napr. Ivanu trumpovu - myslis, ze nedbala o zivotny styl, pitny rezim, pracovne prostredie - :)nikdy nepracovala :-) a ako vyzera??? No strasne - ako matoha, a to urcite si capala na tvar tie najlepsie kremy sveta...o plastikach radsej nepisem. Nenahovarajme si, ze nieco zaberie - Su zeny, ktore nikdy sa o plet riadne nestarali, zazili udery osudu a vyzeraju mlado, a take, co vyzeraju staro, by vyzerali tak, ci prezili zivot ako rozpravku ruzovou zahradou, alebo peklo na zemi

delphia

geneticka vybava je jedna vec. druha je zivotny styl, zivotne a pracovne prostredie, stresy, pitny rezim a starostlivost o plet.

jasminn

vsetko je o genetike a mozete sa aj rozkrajat, ked to nemate dane...alebo mat dost penazi na plastiku, inak nic ine nezabera. Poznam jednu, ma 40, kazducky jej hada 25, jej mama vyzera v 60tke na 45

vsevedka

hena, však neblázni(v "dobrom" myslím), bum a po týždni pleť jak bábo - leda v reklame, v tej aj všetky vrásky miznú..

Myslím, že máš problém s akceptáciou toho, že už nemáš 20. Nie, no a čo? Svoj vek nosíme vo svojej hlave! Ak začneš myslieť na starnuie a povädnutú pleť, si na najlepšej ceste zostarnúť.Takže si radšej pekne každý večer v postielke opakuj: som príťažlivá a stále atraktívna.

C-vitamín spolu s éčkom je základ, doporučujem ti SILICU od švédskej fi.Naturel, ktorá obsahuje vitamíny pre pleť vlasy a nechty, spolu s minerálmi, aminokyselinami a bylinkami+bioaktívny Pycnogenol(podpora elastínu a kolagénu, silný antioxidant) od f.Pharma Nord
(prírodný výťažok z kôry francúzskej borovice). V CZ som za 90 tbl. dala len 770 KC.