PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

[zruseny12]

no ja som si ho zacala kupovat koli alergii,aby som nebrala antihitaminika,lebo som bola z nich velmi unavena...a aj citala som vedlajsie ucinky,a ten PYCNOGENOL,som zacala brat hlavne koli tomu,ale kedze ho beriem uz dlhsie tak sa mi viac veci osvedcilo...a som s nim spokojna...ale dakujem za dalsie informacie,nie su na skodu...

majka_

no najviac som pocula, ze omladzuje novy uces, melir a tak... a k tomu sa vediet spravne nalicit. ved ak chces, tak pozeraj kazdu nedelu relaciu Zmenaren (na STV 1). tam minule prisla jedna 30-tnicka, ktora vyzerala na 40 rokov a tak ju omladili, ze vyzerala ako 20 rocna. a pritom nemusela podstupit ziadnu plastiku ani nic. alebo napr. omladzuje aj to, ak vies, ktore oblecenie (aky typ) sa k tebe najviac hodi (tiez ti moze poradit ta Zmenaren). ak mas trosku vacsie brusko, nevadi... ved aj na to je vhodne oblecenie a moderne...

RNG

Mariaa, pycnogenol je len jeden z silnych antioxidantov. Je ich v prirode hromada.
Polyfenoly z listov(zeleny caj, listy z ribezli,neprazene kakao...),
...

anto a proantokyanidy zo semienok(extrakty zo zemienok, hrozna, cucoriedok, billberry, granatovych jablk...) a rozne
...

karotenoidy=rastlinne farbiva, ako beta karoten, lykopen, lutein, a stovky inych.
...
Nesmiem zabudnut tu spomenut alfa lipoicku kyselinu, univerzalny antioxidant, ktory regeneruje aj druhe antioxidanty a nase telo ho tiez v mensich kvantitach produkuje.
...

Tiez sylimarin, vinpocetin,gingko biloba,huperzin,escin.
Kazdy z tychto bol skumany na rozne regenerujuce a spruznujuce funkcie, cievy atd.
...
Neslobodno tu zabudnut pripomenut aj antioxidacne vitaminy a mineraly, ako vitamin C E a selen
...
A to je len mala cast z toho, co priroda bohato davaNajnovsie su na trhu astaxantin(cerveny morsky karotenoid z rias) a resveratrol a transresveratrol, snad najucinnejsie "omladzovace", zatial zialbohu pridrahe na ucinnost, klinicka davka je totiz 5 mg na kilogram vahy a najvacsia pilulka na trhu obsahuje len 100 mg(vacsina len 10 mg...)
....
Rozne morske a vodne riasy a zelene zmesy su superzdroje tychto antioxidantov, preto sa tak ujali na trhu.

[zruseny12]

juliena,vypisem Ti tu na co je dobry PYCNOGENOL:
-AKTIVNY SPOSOB ZIVOTA
-POSILNENIE IMUNITNEHO SYSTEMU
-PO PADESIATKE
-NA PLET,NECHTY A VLASY
-PROBLEMATICKA POKOZKA
-REGENERACIA STARNUCEJ PLETI
-FAJCIARI-ODNAUCENY FAJCIARI
-SRDCE
-KRVNY OBEH
-STAROSTLIVOST O ZILY
-STRESS
-POBYT NA SLNKU A V SOLARIU
-PODPORA PLODNOSTI U MUZOV
-PODPORA PRI ALERGII
JA SOM TI VCERA PISALA,ZE AJ NA CIEVY TAK SA OSPRAVEDLNUJEM NA TO NIE,NEVIEM CI TY SI SI NA TEJ STRANKE NIECO NASLA CO SOM TI PISALA,ALE DNES SOM MALA CHVILU CAS TAK SOM TI VYPISALA NA CO VSETKO JE DOBRE PYCN.UZIVAT.JA HO UZ UZIVAM POL ROKA A SOM S NIM SPOKOJNA...PRAJEM TI NECH TI POMOZE KED SA ROZHODNES HO UZIVAT...PEKNY DEN PRAJEM.AJ VSETKYM 40-DCAT ROCNYM...:)))).........

RNG

hena, nebud naivna. Tieto spomenute doplnky pracuju len ked ich beries dlhe roky. Zazraky sa nedeju. Aj starnutie je velmi pozvolny proces, trva dlhe roky.A len mala cast z neho sa da spomalit, niekedy pri velmi zaspinenom tele aj relativne velmi malicko obratit naspat.

[zruseny12]

juliena,je to PHARMA NORD,ale su to aj ine firmi,staci ked budes pytat v lekarni BIOAKTIVNI PYCNOGENOL.Je tu aj webova stranka,ale tam sa ja v tom nevyznam tak ked chces tak si pozri ju aj Ty...www.pharmanord.sk

hena321

panecku, tolko pripravkov, doplnkov az si neviem vybrat a ma niekto napr. take skusenosti, ze to zacal brat(nech prezradi co) a zrazu bum po tyzdni tka opeknel ze to bolo az ocividne?