PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

RNG

Aby som nezabudol, omladzovanie je hlavne v budovani kolagenu, tj podla Linusa Paulinga megadavky vitaminu C, , 400 IU vitaminu E a niekolko gramov aminokyselin arginin, ornitin a cystein denne.

mudra

ja pouzivam IMEDEEN tabletky v zltom baleni (fialove su po menopauze) a strasne sa mi zlepsila plet. Alesu drahe, predavaju ich iba vo Fann ale zistila som , ze najlacenjsie su na ich vlastnej stranke, za postovne z ceska dasiba 200 Sk ale cenovy rozdiel je vyznamny. Ked su v akcii vo Fann,tak vyjdu tak na 2.000 mesacne. A potom je doleite cvicit - najlepsie posilnovna + aerobne cvicenia (inline korcule, bike, rychla chodza) a to take aby si sa zapotila, lebo vtedy sa prekrvi pokozka a tym sa krvou dostanu aj do najvrchnejsich vrstiev vyzivne latky. No a nakoniec raz tydenne sauna.

[zruseny12]

ESTE BALENIE JE PO 90 TABLETIEK,TAKZE SI MYSIM,ZE NIE JE TO AZ TAKA POLOZKA...A STOJA 1300SK,ALE TO ZALEZI AJ KDE ICH KUPIS,V CZ SU LACNEJSIE.

[zruseny12]

hoka,TAK BIOPYCNOGENOL,su to tabletky ktore su dobre nie len na plet ,ale aj su ako antioxidant,na alergiu a aj na cievy.Su velmi dobre,ale dost drahe...okolo 1300sk v lekarni ich maju...ale ked si spocitas kolko das za vselijake kremy na tvar a masky...ja som s nim spokojna...ak chces viac o nom vediet mozes si o nom precitat aj v casopise STASTNY ZIVOT-TO HADZU VACSINOU DO SCHRANKY...

mia1

ja osobnu skusenost s vichy proti vraskam nemam, ale pouzivam od nich make up a krem a som veeeeelmi spokojna. ale k veci: jedna kozmeticka co som k nej kedysi chodila ona ma 44 rokov ale plet ma ako 25 rocna a to fakt, ona pouziva len vichy a zasadne si plet neopaluje. vyzera fakt super takze je mi prikladom. ja zatial anti ageingove pripravky nepouzivam ale ak raz budem tak asi vichy.a este vraj la praire kozmetika je veelmi dobra, svagrina pouziva ale financne je velmi narocna :D

[zruseny12]

tak predstav si,ze mas pred sebou sviecku ktora hori a sfukujes ju aspon 10krat za sebou,to ti napina licne svaly.A na krk aby si nemala dva brady tak len dvihas hore hlavu a tym napinas krk...a ze zijeme zdravo aj roky a zdravie ta k tomu doniti samo...ja osobne mam rada vsetko,ale tym,ze mam zdravotne problemi musim dodrziavat prisnu dietu...a aj pycnogenol je dobry na plet...a na vztahy Ti neporadim,kazdy si musi s tym pomoct sam...kazdy ma nieco...