PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

crocinka

tak clovek uz len aby pockal aby teda na sebe spozoroval nejake vysledky :) ozaj a aj ste nejako upravovali stravu, chapete, aby ste to cele nejako podporili? :)

Katty32

Jakiska áno majú :) Tiež ho mám odtiaľ. Crocinka presne tak, no plus mínus ako nerátam to úplne presne. Inak spočiatku som to tak aj chcela spraviť, že od nejakého normálneho a zapamätateľného dátumu, ale potom si hovorím na čo :)

crocinka

katty32 takze to zatial cca uzivas nejaky tyzden vsak? :)
jakiska ano jasne aj v DMke aj kludne keby si cez ich e-shop skusila :) to je na tebe, co ti je pohodlnejsie, ako si to kupit.

Katty32

Smoula inak vďaka za tip :) Som išla do DMky a tento zeen antioxidant som si zakúpila tak skúšam :) A vlastne aj som rada, že niečo pre seba robím z toho pohľadu zvnútra :) Ako jasné nevravím, treba sa aj dobre stravovať ale to je ide všetko tak ruka v ruke :)

evita87

Skús sa začať zdravo a rozumne stravovať, to je veľmi dôležité a k tomu odporúčam nejakú kvalitnú, ideálne prírodnú kozmetiku, mne sa veľmi osvedčila kozmetika iuvenio. Majú výborné séra, krémy, peeling, skús vyskúšať.

llnzzda

smoula tak to sú také žienky, ktorým asi pribúdajúci vek vadí a idú do toho, možno aj také ktoré majú peniaze na rozdávanie, osobne by som sa bála, že výsledok nebude taký ako očakávam a potom čo s tým? a toto čo užívaš, to treba dlhodobo alebo ako? to sú kapsulky?

KAPACITOR

Omladnúť ?
Spustiť prospešné chemické reakcie v organizme, ktoré nebudú ohrozené negatívnymi javmi a negatívnymi emóciami, vlastnými nespracovanými ideálmi v hlave, vzdorovitosťou a nebudú prenikať (zhmotňovať sa v organizme) hlavne cez receptorové vnímanie z vonkajšieho prostredia.
Odporúčam obklopovať sa úspešnými ľuďmi s vyššími morálnymi princípmi, ktorí nedávajú do popredia v rebríčku hodnôt hmotu, pred dobrými vzťahmi.

dobré vzťahy = zdravé chemické reakcie v organizme = mladosť a dlhovekosť

Darla111

To mas pravdu, lebo niektore tie zakroky sa podla mna vobec nevydarili a kolke zeny po nich vyzeraju skor smiesne. Inak niekde som citala, ze koza straca elasticitu uz okolo 25 roku zivota, co sa mi zda byt tak nejak dost skoro