PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

jehepepe

velmi vazne ti radim, najdi si podstatne mladsieho. tym, ze sa budes chcciet prisposobit, vlastne omladnes.
Pozri na niektore herecky. Nevyzeraju skvele? keby mali tych svojich starych..ako napr. studenkova Parnickeho, akoby dnes vyzerala??

majkaaa

Súhlasím s Ľubou. Ja mám 52,nepoužívam žiadne drahé krémy,prípravky. Všetko ide zvnútra. Treba sa udržiavať v dobrej kondícii športom, mať svoje záujmy, venovať sa koníčkom,byť sama sebou. Je to viac ako drahá kozmetika.

alexa 222

Hena321 ja mám po 40-tke a každý mi háda 35, 36... Proste vôbec nevyzerám na svoj vek. Možno aj preto, že som štíhla, mám útlu postavu, vyšportovanú z mladých čias. Ja tiež užívam preventívne výživové doplnky, snažím sa dodržiavať pitný režim, životosprávu. Čo sa týka rôznych krémov a mastičiek, tak to v rámci finančných možností.No ak chceš vyzerať mladšie tak budeš musieť asi investovať do estetickej plastickej chirurgie. Ale stárnutie treba brať tak, že je to prirodený proces a ja si myslím , že nič a nikdo tomu nezabráni. Aj 50-tnička môže vyzerať fantasticky ak o seba dbá a má charizmu, to vnútorné vyžarovanie....

Petersen

Ziadne rychle zazraky neexistuju na omladnutie - trvácne riešenie dokáže zabezpečit iba zmena životného štýlu ako celku. Celkom zaujímavy náhľad na túto problematiku je podany na www.fitcomplex.sk. Neviem, už kde presne, ale daj do vyhľadávania slovo "omladnúť" a určite to niekde najdes.
Celkom potvrdzuje to, že tajomstvo ako vyzerať mladšie na svoj vek je v starostlivosti vo viacerých oblastiach.

lˇuba

Na to aby sa človek cítil mladý nepotrebuje kopec krémov,odtučnovačky atď.Treba mať pozitívne myslenie.Niekedy aj 20ročné baby pôsobia ako staré ustukané stareny.