PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

hoka

mariaa a ako sa robi gymnastika tvare?? Vidim, ze ste tu vsetko zdravo zijuce zeny a pozitivne zijuce zeny. A co s takou, ktora ma problem(vztahy)? Kde mam cerpat silu???

usiko

brat svet pozitivne, nezamyslat sa nad tym co bude ked bude....a vysledok? moja mama ma 59 rokov a kazdy jej hady o 10 menej, vratane lekarov..., ja mam 29 a ludia si myslia ze som 20 rocna studentka...ale je pravda, ze jeme velmi vela ovocia a zeleniny, aj tam je krasa, lebo su tam vitaminy, ktore telo a plet potrebuje...

agina

Hena vela ovocia, zeleniny, orieskov, dostatok spanku, bez alkoholu, obcas ten pohar vinka sa znesie, otuzovanie, telesna aktivita, prisun tekutin. To je zaklad. A samozrejme dobra nalada.

wowo

postava ,,to je hlavne!to mi vecne hovorila kamoska misska:.Vsimni si Studenkovu, priklad udrziavanej zeny.Mne prosipeva ak ma niekto miluje a ja jeho,,vzdy omladnem

vanilyeyes

podla mna je v prvom rade dolezite povazovat sa za mladu a citit sa mlado... Tento pocit sa potom podla mna prejavi aj na vonkajsku. Velmi dolezity je aj pravidelny pohyb a pobyt na cerstvom vzduchu :)