PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

[zruseny12]

PENDOLINO
nahodou,niektora 40tnicka je vacsia KOCKA ako 20ciatka...
/bez urazky,nechcem nikoho urazat/ale ako uz tu bolo pisane,stale zalezi aj na zdravotnom stave atd.
ZDRAVOTNY STAV VELA ROBI...A POTOM DEDICNOST-/ALE TO JE DRUHORADE SI MYSLIM/

oxy

jeminenky, opat nejaka hovadina! doteraz tu otravovala jedna so "zazracnym" laserom do nosa, teraz ty tu budes strasit???!!!!

jasminn

delphia ja pisem o zdravej styridsiatnicke, takej, co sa nahodou aj odlici a nechodi kazdy tyzden do solarka - proste mozes sa akokolvek hyckat, nepomoze ti to - teda tej styridsiatnicke, pokial to nema dane genmi, nechod do extremov

haxehax

ja to nechapem ,,ja mam rada 40 a aj to ako vypadam a ake mam vrasky.s nikym sa neporovnavam, vobec mi nevadi ci mam nadvahu ci ne. ale so svojim xichtom aby som bola nevyrovnana a to v 40 ? tak to s mi zda nezrele..je prirodzene starnut,,a mat na tvary vrasky nechela by som vypadat ako 20 rocna so svojou zivotnou skusenostou ,,som rada kolko rokov mam a ako vyzeram a co viem kym som/Na plet pouzivam indulonu co som zisitla ze mi velmi prospieva,po vsetkych tych drahych sajrajtoch {smradlavych kremoch od lorealu a oriflame a podobne,} radim pozriet si pred kupov1800 sk kremu spotrebitelsky test a skutocne vysledky o vyrovnavani vrasok...celkovo, kto nevie starnut ma problem asi niekde inde mimo vrasok....