PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

crocinka

je mi to jasne, ze sa tomu nevyhneme ale niektore zeny uz fakt v 40tke vyzeraju dost staro a tomu sa chcem vyvarovat a aspon trochu to oddialit. kamaratka mi vcera spominala aj nejake tabletky, ktore dopomahaju k spomaleniu starnutia, take niktora z vas neuziva??

AAlenkaa

Mne pomáha kvalitný spánok a raz do mesiaca pôst minimálne 36 hodín. Po tom pôste je pleť vždy krásne vypntá...nehovoriach o benefitoch na zdravie. Čo sa týka kozmetických prípravkov, ja uprednostňujem prírodnú starostlivosť.

Anettisa

Súhlasím, pohyb, pitný režim a zdravá strava prispievajú k dobrej pleti. Samozrejme nejaký ten na vrásky krém kľudne. Ale starnutiu sa nevyhneme

Inge

Ja budem mať tento rok tiež 40tku a na udržanie mladistvého vzhľadu mi pomáha hlavne piť veľa vody (minimálne 2 litre), pravidelný pohyb a kvalitná kozmetika - už pár rokov preferujem prírodnú. Konkrétne mám veľmi dobrú skúsenosť s touto radou eshop.nobilis-tilia.sk

crocinka

ahojte :) tuto temu som sa rozhodla ozivit z toho dovodu, ze kazda zena chce byt krasna aj vo vyssom veku a preto by som bola rada, keby sme si tu podiskutovali o produktoch, ktore pomahaju na spomalenie predcasneho starnutia. budem rada, ak mi napisete svoje tipy a rady ;)

susana2

Veľmi dobre na pleť pomáha príroda ak vieš čo použiť :) www.lissett.sk tu sú niektoré recepty ktoré som skúsila, malo by to byť dlhodobo veľmi prospešné, tak som zvedavá aj keď neviem čo čakať keď to bolo zadarmo.

kosa

delphia,

VYSKUSANE!

vsimni si Elizabeth Taylor a zopar inych.

Greta Garbo ( Gretka pekna Gretka) tiez mala mladych milencov.

mudre dcery mudrych matiek o tom vedia, a v Londyne to vidno.

Poznam jednu paniu ktora ma uz 102 rokov a ta sa len usmieva nad tym ako si UZILA ZIVOT.

delphia

Iveta citaj pozorne. v spojeni s tvojou osobou nebola rec ani o naivite a ani o laickosti. nenamyslaj to, co tu nie je napisane

IvetaD

K príspevkom na moju osobu- nie som vôbec naivná a nie som ani laik. V mojom poslednom príspevku som jasne napísala, že je potrebná výživa zvnútra aj zvonka.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.