Bolesti chrbtice

erikalahka

Ved ano ale aspon na zaciatku mi to tak pride ze clovek je rad, ked sa mu od bolesti ulavi tym ze si da tabletku. Ked vies ze doplnok ti zacne zaberat az po ja neviem, niekolkych dnoch.

zampana

@radoslavka tak pred tym ked som skusala lieky, tak ako som napisala, ze to bolo len o potlacani bolesti, to nic neriesi a teda ked si to clovek uvedomi tak na co zbytocne do seba nieco davat :) radsej doplnok ktory realne pomaha.

Edisia

Zampana inak to si všímam aj ja, že veľa ľudí sa snaží tie bolesti skôr potlačiť prípadne zmierniť ale z dlhodobého hľadiska to už potom neriešia ako keby to nedotiahli do konca a pri tom fakt ako málo stačí len niečo pravidelne užívať.

Sammy

Radoslavka podla mna to mas lepsie ako liek, lebo teda stale sa dopovat liekmi od bolesti nie je dobre, a este pokial bolest len potlacaju a neliecia. Naopak ak mas takyto doplnok ktory pri pravidelnom uzivani fakt bolest odstranuje, tak to je fajn :)

radoslavka

zampana vidis, to mi ani nenapadlo, ja reku ze ak to prehreje to bolave miesto a ulavi sa, tak ze je to dobre. a co sa tyka vyzivoveho doplnku, to funguje ako nejaky liek?

zampana

@sammy ano vyzivovy doplnok :) tiez s tym mam skusenost, lebo som skusala kade co, ale kedze aj cvikov som sa na zaciaktu bala, ze aby ma uz uplne neseklo tak toto bola taka lepsia cesta :)
@radoslavka vies co to si myslim, ze nie je riesenie problemu, ale len nejake kratkodobe zmiernenie bolesti.

radoslavka

a skusali ste na bolesti chrbtice aj nejake hrejive naplaste alebo tie take vankusiky? reku hrejivy efekt, to by mohlo pomoct na stuhnuty chrbat ci?

Sammy

Zampana a ty si aj pisala co je na to dobre? Mas nejaku skusenost konkretnu? Lebo neviem ci som prehliadla alebo co :) Ale tak vies ako to byva, niekedy sa hold cloveku nechce hned k lekarovi ale radsej sa to po svojom nejako snazi vyriesit.

zampana

@erikalahka tak ked ma clovek velke bolesti tak jedine k lekarovi potom nech ti povie co a ako :) a hlavne to treba riesit stale a dlhodobo, nie ze ta napriklad na par dni prestane boliet a povies si ze dobre uz sa nic nedeje :)

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.