Bolesti chrbtice

kmina

No ono treba vytrvať, jasné, že sa výsledky nedostavia hneď, aj keď by teda človek chcel, ale tak to proste platí úplne pri všetkom.

machiia

ja si myslim, ze ked do toho zapojis aj cvicenie, tak to moze mat velmi dobry ucinok celkovo na organizmus. ja sa snazim akoze brat aj vitaminy rozne, ale tak tuto zmenu som zaviedla len nedavno, takze zatial neviem povedat, ze by mi to nieco robilo

SIsulienkA01

Vykonávate nejaký pohyb, ktorý by mohol preťažovať chrbticu? skúste doplňať výživové doplnky. U nás každé ráno máme povinný pohár Vital Proteins a naozaj nám to pomáha.

mamarta2

- tiez som mala syndrom karpalneho tunela, ale v takej tej "pociatocnej" faze, preslo mi to, brala som Revitanerv Strong na podporu nervovej sustavy. ono podla mna ked sa to podchyti skor, tak netreba riesit nic take ako operaciu. vie to prejst pekne.

radoslavka

No a hlavne tie administrativne prace, vsak? Clovek sedi cely den a potom to aj tak vyzera. Trpi vsetko - nohy, ruky, chrbat, krk a z toho naslednej aj hlava.

brunetka28

To je pravda, to sa ti nedeje bezdôvodne. Nič sa nestane iba tak :) Každý problém má svoje opodstatnenie. Ale či sa dá tomuto zrovna zabrániť, to je otázne. Každá jedna profesia má svoje pre a proti.

zuzanhitka

ale tak citala som, ze toto zase nezvykne postihnut vela ludi, proste kazdy to nemusi vyslovene mat. karpalny tunel nemoze byt aj vrodeny?alebo teda dedicny? ci to si mylim s niecim inym? niektori to volaju, ze choroba z povolania, ale teda vobec netusim, ze preco.