Bolesti chrbtice

IvanaIva

- myslím si, že to cvičenie by mal každý brať do úvahy tak nejako automaticky. či je zdravý, či je chorý. je to proste taká akoby prevencia jednoznačne.

janicka765JE

marge1987 a nemala si aj nejake cvicenie predpisane od lekara na tu chrbticu okrem tohto? ako dlho si to musela uzivat?

ZackLo

Sorry to hear about your spine issues. Consider consulting with a professional physiotherapist for personalized exercises. Additionally, creating instructional exercise videos with CapCut templates could be beneficial , More Details ; itscapcutapk.com

andyska

no dobre, to samozrejme chápem, ale z lekárne? tam prvé, čo mi núkajú, je zakaždým nejaké analgetikum a dovi, tým to proste hasne, nestarajú sa, či je to prírodné, či nie. hlavne, že sa to predá.

zdeni_richta

nemusia to byť vyslovene lieky, a to ani vlastne nie je pre tvoj organizmus dobré. ja vlastne pri všetkom, čo užívam, dbám na to, aby to bolo z čo najväčšej časti na prírodnej báze.

andyska

zdeni a zvnútra - tým myslíš akože brať nejaké lieky na to určené alebo? je na to vôbec dačo okrem liekov proti bolesti?

zdeni_richta

no ak už ani výmena matraca či vankúša nezaberá, tak potom bude ozaj problém niekde vovnútri a tak k tomu treba aj pristupovať ;-)

bambulka32

No pri tých bolestiach chrbtice to je ozaj také, že aj tie najmenšie sú mega nepríjemné. Najmä keď si večer ľahneš do postele a snažíš sa všetkými spôsobmi zaspať, ale nedá sa, lebo pociťuješ diskomfort.

alexiara

To pokročilejšie štádium podľa mňa nastáva vtedy, keď to už ty sama nedokážeš vydržať. Ale tak to je len môj pohľad na vec :) Niekto vydrží menej, niekto viac.