Bolesti chrbtice

LucydB

bolesti chrbtice to je kapitola sama o sebe, mozem aj cvicit, aj sa vystierat a relativne normalne sediet v praci za PC aj tak ma bude ten chrbat boliest, a najhorsie je ked sa zobudim zlomena ked som krivo spala uff :D

marge1987

Katty32 myslis ze kazda nejako zacina s masazami? No co aj viem :) A ako to myslis, ze to treba riesit inak a poriadne? :)

Katty32

Marge1987 vieš čo to je asi že každá to má inak by som povedala. Niekto možno môže skúšať zo začiatku aj masáže aj neviem aké lieky ale v konečnom dôsledku asi prídeš na to, kedy to treba riešiť aj inak a poriadne :)

marge1987

Zienky a to vam na bolest chrbtice nepomohli napriklad masaze, alebo nejake specialne cviky? Ci uz to bolo v takom stadiu, ze ste si mali nasadit lieky?

erikalahka

Erikalahka tak ide asi aj o to, ci by bol ochotny nieco na to uzivat, lebo ved sama vidis aki su chlapi niekedy hrdinovia, ze si nedaju povedat :D

zampana

no tak to je super :) tak uz len poctivo uzivat a je to :) ozaj to by ma zaujimalo co ten tvoj chlap, ako sa to vyvija? zhorsuje sa mu to alebo si stale neda povedat? :D

kajomija

zampana ved ako asi ho budem do niecoho tlacit uz to vidim, lebo nebudem stale pocuvat to bedakanie, chapes :D
erikalahka a toto je co prosim ta? to by mohlo pripadne aj tomu mojmu chlapovi pomoct? ako dlho to treba uzivat?

erikalahka

Zampana pozri tak uz ho mam :) Takto na skrinke aby som ho mala na ociach a nezabudla :D Kajomija presne :D Chlapi to su kapitola sama o sebe, to si neda povedat ani keby co bolo.

zampana

@erikalahka ano ano postupne :) vies co aj od kamosky jednej som to pocula, ale myslim, ze keby sa na to spytas lekara, tak by ti hadam poradil to iste :) @kajomija chlapi co ti poviem, najprv su hrdinovia ale ked ich nieco dlho a velmi boli tak si daju nakoniec povedat :)

kajomija

zampana hej to uz aj moj drahy zacina ze ho bolieva chrbat ale on nebude brat tebletky lebo je to len na chvilku utlmenie bolesti, tvrdohlavec. tak mu skusim navrhnut toto nech vyskusa.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.