Bolesti chrbtice

humienka5

45sara a co je to pokrocilejsie stadium? ako vies, ze sa v nom prave nachadzas? to bez doktora asi len tazko ty dokazes zhodnotit.

45sara45

andyska, vobec to nie je cudne, ono to je uplne bezne, ze cely den nic nepocitujes a ked si v klude, lezis a nic nerobis, tak to proste na teba dolahne. ale niekto to takto mat vobec nemusi. ak si uz v takom nejakom pokrocilejsom stadiu, tak mozes mat trebars aj celodenne bolesti.

aliara

Ja pracujem takto v kancelarii zatial len cca tri mesiace, predtym som nemavala ziadne bolesti absolutne, ani chrbat ani krk, proste nic. A teraz sa velakrat aj v noci zobudim na to, ze ma boli krk ako blazon.

25karina25

No povedzme si narovinu, takýto osud čaká úplne každého jedného človeka, ktorý pracuje s počítačom. Tá krčná chrbtica proste trpí a aj keď sa možno zvykneš ponaťahovať, asi to úplne stačiť nebude na to, aby si nemal potom neskôr bolesti.

petulienka12

45sara Prosím ťa, teba bolievala krčná chrbtica z čoho presne? Pracuješ za PC alebo aký tam bol dôvod?

158hucki

no samozrejme najlepsie je brat to pravidelne a nezabudat na to, jedine tak sa mozes aj realne dockat tych pozadovanych ucinkov, a to mas tak pri kazdom jednom vyzivovom doplnku.

45sara45

erikalahka ja taktiez beriem Revitanerv, teraz to uz bude vlastne rok v januari, co som zacala. ale mna zase trapila krcna chrbtica, nepomahali ani cviky na nu. a celkovo ma teda prekapilo a musim povedat, ze prijemne, ze nejaky vyzivovy doplnok ti dokaze takto pomoct.

Barciii

ja som sa veľmi trápila s bolesťou chrbta, hlavne kĺb v ľavom ramene a stavce medzi lopatkami. Neviem či v nich bol nejaký zápal...moc pomohol liek Wobenzym, čo mi bol odporučený známou. Naozaj pomohol od nerijemnej bolesti kĺbov a chrbta...to aj pravidelne cvicim a mala som tieto problemy.