Bolesti chrbtice

novierka

Asi je lepsie to zobrat tak nejak komplexnejsie, nie sa zamerat len na jeden vitamin. A dalsia vec, ze cisto len vitaminy ta asi uplne nezachrania a tvoje vlasy a nechty takisto nie. Ak prijimas neustale skodlive latky, t.j. alkohol, nikotin, tak mozes marne cakat, ze sa nieco zmeni k lepsiemu vdaka uzivaniu zinku.

mariama254

A ake vselijake vitaminy beries? Ja uvazujem nad zinkom aj kvoli nechtom, vlasom. Mam ich v katastrofalnom stave.

jolipan

Jasne, ze nie, ja beriem rovno niekolko druhov vyzivovych doplnkov a citim sa super. Omnoho lepsie ako ked som ziadne nebral. Cize aj ked ti niekto tvrdi, ze vela toho skodi, tak to netreba pocuvat. Treba pocuvat svoje zdravie a riadit sa podla toho, co ti tvoje telo hovori.

Janamicha123

Citala som tu aj nizsie o tom doplnku Revitanerv Strong. Akoze dlho som vahala, ale uz som sa rozhodla, ze ho tiez skusim. Vlastne preco nie, nemam co stratit. Bolestami trpim uz niekolko mesiacov a neviem si s nimi uz dat rady a citala som, ze ludom to pomaha, tak som zvedava.

manzelka

No mne to pride, ze minuly rok sme ako domacnost minuli neskutocne vela penazi za lieky. Akoze ano, nieco nam poistovna vratila/preplatila, ale to bolo fakt minimum.

vierocka66

no rozhodne dodá telu to, čo potrebuje a čo mu chýba. a podporí funkčnosť nervového systému. a potom zistíš, že sa zaobídeš aj bez tabletiek od bolesti, čo je celkom úľava :) okrem toho, že ušetríš na liekoch, tak aj telo si vydýchne.

zazrivienka

harpera, to ti dal normalne na predpis? pozeram, ze je to prirodny produkt, mne sa teda este nestalo, ze by u nas lekari predpisovali nieco podobne :) ako dlho si to uzivala?