Bolesti chrbtice

funeral

Takto - ked som bol mensi tak som sa ocitol v posilovni a s partiou sme zdvihali cinku na mrtvy tah.odvtedy mam pravidelne brutalne bolesti chrbtice ktory su iba v jeseni a v jari.cez prechodne obdobia.tunajsi lekary odbornici mi na to predpisali "AZ" Ibuprofenovu mast.neda sa s tym nieco robit?prestava ma to uz bavit.je to neskutocna bolest pri kazdom aj malickom pohybe ci leze...

Maya

Prosim Vas, neviete mi poradit nejake cviky na fitlopte? Taktiez ma bolieva chrbtica od pocitaca a chcela by som sa naucit cviky na lopte. Dakujem.

Heva

V predaji je kniha od Gamala Raslana: Dornova metoda a este existuje jedna kniha o Dornovej metode, ale autora si uz nepamatam. Kurz som si robila teraz v lete, ale pretoze nechcem byt obvinena z reklamy, urcite si to najdete vo vyhladavaci pod heslom dornova metoda. Tam Vam mozno aj poradia niekoho, kto touto metodou pracuje v mieste Vasho bydliska. Drzim Vam palce ...

Edmund Horvath

Prosím Vás aj mňa by zaujímala téma Dornerova metoda.Mohol by som dostať adresu,alebo mail aby som to mohol nájsť.Zatial čo som skúšal nič nezabralo.Ďakujem

jatyon

podľa mojích skúsenosti, najúčinnejšou liečbou na všetky bolesti chrbtice a kĺbov je GOLDEN YACCA.
vyskúšajte ju.

Heva

Aj ja som mala problemy s chrbticou - v driekovej casti. Skusala som kadeco: masaze - klasicke, shiatzu,tuina, cvicenia, 2x ma napraval chiropraktik... uz som bola rozhodnuta ist k lekarovi (priznavam, ze ako posledna moznost), ked som nasla na internete informaciu o Dornovej metode. Kupila som si knizku a sama som podla nej cvicila. A mozem povedat, ze po tyzdni sa mi ulavilo a odvtedy nemam problemy. Dokonca som si potom urobila kurz tejto metody... Uz je to niekolko mesiacov, co mam pokoj. A vzdy, ked zacitim, ze nieco nie je v poriadku, zacvicim si prislusne cviky a zase je vsetko o.k. Dokonca sa mi upravila skolioza a vycnievajuca klucna kost sa mi pomaly "zasuva" ... a to mam 52 rokov !

janík

podľa mojích skúsenosti,najúčinnejšou liečbou na všetky bolesti chrbtice a klbov ,je akupunktúra,vyskúšajte ju.